U13 ⎸Enne suvepuhkust võit ja kaotus

Põhja-Tallinna JK Volta U13 võistkond pidas enne suvepuhkusele minekut kaks tulist
lahingut lähirivaalidega, kodus suudeti võita heast avapoolajast Vändra Vaprus 3:0 ja Kärdlas jäädi kohalikule linnameeskonnale alla 0:3.

Vändra Vaprusega mängu suudeti väga agressiivselt alustada ja 10. minutil suutis Stanislav Volkov perfektsest vasturünnakust põlvega mänguvahendi vastaste väravavahi selja taha saata. Voltakad suutisd peale avaväravat jätkata head ründemängu, kui mõni minut hiljem Alik Vinograadov ennetas väravavahti ja koksas varbaga palli väravasse.

Poolaja lõpus suudeti nurgalöök kenasti lahti mängida ja kolmaski pall Vändra Vapruse võrku lüüa, kui värava ees oli resultatiivne Robert Kuptsov.

Teine poolaeg oli juba rahulikum ning kummalgi meeskonnal erilisi võimalusi ei tekkinud.

Hiiumaal toimunud mäng toimus muruväljakul, mis oli meie poistele harjumatu ja kõik kolm väravat, mis meile löödi sündisid sarnastest rünnakutest. Vastane mängis pikema palli ründajale, mis muutis põrkest suunda ja vastaste ründaja sai selleläbi 1-1 olukorda, mis ka eeskujulilkult ära lahendati.

Põhja-Tallinna JK Volta – Vändra Vaprus 3:0(3:0)
10. Volkov, 14. Vinogradov, 20. Kuptsov

Koosseis: Andres Aarelo, Nikita Tihhomirov, Oliver Sulg, Damian Tšilingarašvili, Stanislav Volkov, Alexey Paal, Tristan Vertmann, Robert Kuptsov, Aleksander Santašev, Daniil Polishchuk, Alik Vinogradov, Henri Vaisma.

Kärdla LM – Põhja-Tallinna JK Volta 3:0(3:0)

Koosseis: Andres Aarelo, Oliver Sulg, Damian Tšilingarašvili, Nikita Tihhomirov, Stanislav Volkov, Alexey Paal, Aleksander Santašev, Tristan Vertmann, Robert Kuptsov, Alik Vinogradov.