Liikmemaksu reeglid

MTÜ Põhja-Tallinna JK Volta info ja liikmemaksud hooajal 2022/2023

TASUTA PROOVIKUU!
Esimese jooksva kuu treeningud on kõikidele seni mitte kunagi klubi treeningutel käinud lastele prooviperioodiks tasuta eeldusel, et lapsevanem registreerib lapse enne esimesse trenni kodulehel! Liitud septembris, siis september tasuta jne. Tasuta proovikuu ei kehti kooli ja lasteaia gruppidele.

 Liikmemaks 2022/23 (september 2022 kuni august 2023 e. 12 kuud):

– 2 x nädalas treenivad grupid – 50 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 1 või 2 korda nädalas trennis)
– 3 x nädalas treenivad grupid – 65 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 3 korda nädalas trennis)
– 4 x nädalas treenivad grupid – 80 EUR/kuu* (õppemaks on grupi põhine ja ei olene sellest, et kas laps saab käia 2 või 4 korda nädalas trennis)

*liikmemaksu hind on eeldusel kui Tallinna linna pearaha e. kohaliku omavalitsuse toetus on klubile määratud. Juhul kui lapsevanem määrab pearaha mõnele teisele klubile, siis lisandub liikmemaksule 20 EUR/kuus juurde (nt 40 EUR asemel on liikmemaks 60 EUR/kuus). Pearaha määramisest saab lugeda alt.

KOHALIKU OMAVALITSUSE TOETUS EHK PEARAHA MÄÄRAMINE
*Tallinnas, Harku ja Viimsi vallas kehtivad eespool mainitud JK Volta õppemaksud siis, kui lapsevanem on kinnitanud kohaliku omavalitsuse toetuse ehk pearaha 2022/2023 meile. Septembrikuu jooksul teavitame täpsemalt pearaha määramise süsteemist täpsemalt neile, kellel see on tegemata.
NB! Juhul kui lapsevanem on otsustanud pearaha määramise teisele klubile teha või on unustanud, siis lisatakse õppemaksule iga kuu 20 EUR.

SOODUSTUS 1 KORRA NÄDALAS TRENNIS KÄIVALE LAPSELE
Erandkorras on võimalik taotleda ka 1 x nädalas treeningutel käimise võimalust, mis on 30 EUR/kuu ning kus kirjas fikseeritud päev. Ühe korra nädalas treeningutel käimine on põhjendatud eelkõige nooremate gruppide lastele, kui pikem koolipäev või teised huvialaringid ei võimalda rohkem treeningul käia. Palun kirjutada soov ja põhjendus info@jkvolta.ee

HOOAJAMAKS
Korraga nt. 2022/23 aastal hooajamaksu 12 kuu eest ära tasumisel on võimalik teil saada 20% summast tuludeklaratsioonist juba kevadel 2022 tagasi. Kaheteist kuu eest korraga makstes on ka klubist soodustus -10%. Hooaja ettemaksu on võimalik maksta ettemaksuna septembris ja oktoobris 2022.

 

ÕE-VENNA SOODUSTUS -50%
Perekonna teisele ja kolmandale lapsele e. nooremale või väiksema koormusega trennis käivale lapsele on meie treeningute liikmemaks -50%. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib treeningutel ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage  info@jkvolta.ee ja viime muutuse tagantjärele sisse.

 

LIIKMEMAKSULT SAAB LAPSEVANEM 20% TAGASI
Põhja-Tallinna JK Volta on registreeritud Haridus­ ja Teadusministeeriumis, mis annab lapsevanematele võimaluse saada õppemaksust 20% tulumaks tagasi. Klubi saadab andmed 1 kord aastas Maksu- ja Tolliametisse, lapsevanem näeb riigi poolt tagastatavat summat automaatselt tuludeklaratsiooni avades.

 

TASUMISE INFO
Liikmemaksu tuleb tasuda ka juhul, kui treeningutest on puudutud (välja arvatud kui meie treeningul on saadud trauma. Trauma puhul küsida arstilt tõend ja saata sellest mobiilipilt info@jkvolta.ee Sellisel juhul annulleerime vigastatud perioodi arve).

 

ARVEID VÄLJASTAME AUTOMAATSES SÜSTEEMIS
Liikmemaks tuleb tasuda iga kuu 15. kuupäevaks klubi arveldusarvele (nt oktoobri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 15. oktoobriks jne). Liikmemaksu arve saadetakse vanematele e-mailile.

 

LIIKMELISUSE LÕPETAMINE
Treeningutest loobumise korral peab lapsevanem sellest kirjalikult klubi teavitama 30 kalendripäeva ette, saates vastava avalduse e-aadressile info@jkvolta.ee.