Treeninggrupid

Esimene uute gruppide treening toimub 5ndal septembril, kuid võtame lapsi vastu jooksvalt! Kuna staadionil treenivad ka teised spordiklubid, siis esimese kahe nädala jooksul leiavad uued liitujad JK Volta treeningkoha helesiniste JK Volta surfilippude järgi üles. Kui te ei leia kohe treenerit, siis palun helistage telefonil 686 4040.

Palume selga panna sportlikud, ilmale sobilikud riided (vihmase ilma korral kilejope) ja soovitame ka veepudel kaasa võtta, et pauside ajal soovi korral vett juua.

Esimene jooksev treeningkuu on tasuta!
Oktoobris, kui olete veendunud treeningute sobivuses, palume osta ka klubi treening- ja võistlusvarustus, et talvel juba esimestel turniiridel ja sõprusmängudel osaleda: pusa, dressipüksid ja võistlusvorm (särk+püksid+sokid).

Võite täita ka meie registreerimisankeedi internetis, mis hõlbustab tulevikus treeninginfo saamist ja meie poolt vajadusel kontakti võtmist: https://api.jkvolta.ee/liitu-klubiga/ 

Kõik JK Volta treenerid omavad kehtivat treenerikutset, sealjuures on mitmed omandanud ka erialase kõrghariduse, kuid samuti kuulunud Eesti rahvuskoondisesse ehk omavad reaalset pikaajalist kogemust nii mängija kui treenerina.

Liikmemaksud:
2x nädalas treeninggrupid 50€/kuu
3x nädalas treeninggrupid 65€/kuu
4x nädalas treeninggrupid 80€/kuu

MTÜ Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi
EE622200221043033664
SWEDBANK AS