Playmakers

Programmi tutvustus

Alustab UEFA Playmakers projekt, kuhu oodatakse osalema 5-8-aastaseid tüdrukuid. Programmi raames on tüdrukutel võimalik osaleda Disney lugudest inspireeritud jalgpallitreeningutel. Treeningud on lastele tasuta!

Projekti eesmärk on tüdrukutele tutvustada jalgpalli turvalises keskkonnas, kus treeningud on lõbusad, kaasahaaravad ning suunatud ühtekuuluvustunde tekitamisele. Esimestes trennides keskendutakse tüdrukute enesekindluse suurendamisele oma liikumise osas, julgustades loovat mõtlemist ja kaaslastega suhtlemist. Hilisemates trennides tutvustatakse tüdrukutele jalgpalli põhitõdesid, kuid jätkuvalt on rõhk spordi lõbusaks muutmisel.

Treeningud on mõeldud kõigile, kuid eelkõige tüdrukutele, kellel puudub varasem kokkupuude jalgpalliga. Lisaks jalgpallilistele tegevustele annavad trennid võimaluse arendada sotsiaalseid oskusi (sh austus, meeskonnatöö ja probleemide lahendamine), mis ulatuvad kaugemale jalgpallikeskkonnast ja mida saab kasutada igapäevaelus. Ühtlasi on läbi Playmakersi treeningute võimalik propageerida liikumisharrastust ja arendada üldkehalist võimekust.

JK Volta Playmakers’ite treeningute kolmas grupp alustab 30ndast oktoobrist!
Treeningud toimuvad 8-10 nädalat, pühapäeviti kell 12.15-13.00 Sõle tn 40 koolimaja võimlas.

Registreerimiseks ja lisainfoks kirjutada mirjam@jkvolta.ee