JK Volta linnalaagris osales 56 noort

Möödunud nädalal alustas jalgpalliklubi uue põneva projektiga, viisime esmakordselt
läbi linnalaagri kus osales 56 noort ja 9 treenerit.

Esimene päev möödus erinevate pallimängude seltsis Sõle jalgpallihallis, sest nii nagu Eesti ilmale kohane sadas terve päev vihma. Noortele näitasid viie päeva jooksul erinevaid harjutusi ja tehnilisi nüansse meie klubi esindusmeeskonna mängijad: Janek Remmelgas, Kermo Nava, Innocent Auta Kaduna, Ian-Erik Valge ja Egert Heintare. Esimesel päeval külastasid meid veel Põhja-Tallinna politsei esindajad, prooviti varustus, kontrolliti teadmisi ja räägiti üldiselt politsei tööst.

Teisipäeval toimus Kopli pargis maastikumäng ning pärast said kõik proovida oskuseid judotreeningutes. Kolmapäeva alustati päeva mõnusa jalgpallitreeninguga. Peale lõunat suundusime randa, et kohtuda päästeametiga. Noored said proovida pritsumeeste tööriideid, uurida erinevaid vahendeid, istuda autosse ja hiljem tehti ka väikestele teadmiste kontroll. Peale külastust suunduti rannas olevale jalgpalliväljakule treeningutele.

Neljapäeval alustati hommikul treeninguid koos Volta esindusmeeskonna põhi väravakütiga Ian-Erik Valgega, kes hiljem liitus noortega vaba aega veetma. Peale lõunat suundusime üheskoos loomaaeda. Ilmaga meil vedas, sest päike paistis ja vahel oli ka jahutavad tuuleiilid.

Reedesel päevale oli planeeritud palju tegevusi. Külla tuli Inglismaa Fulham FC klubis mängiv Eesti koondislane Mattias Käit, kes kõksimise võistluse eel jagas noortele mõningaid näpunäiteid ning hiljem suurtes kogustes autogramme. Päeva aitas meil lõpetada linnaosa vanema asetäitja Julianna Jurtšenko, kes jagas meened ja igale lapsele tunnistuse laagri edukalt läbimise eest.