Klubist

PÕHJA-TALLINNA JK VOLTA:

Põhja-Tallinn on ligi 60 000 elanikuga Tallinna üks suuremaid linnaosasid ning elanike arv on Kopli liinide ja mitmete teiste arenduste tulemusel tõusmas. Põhja-Tallinna elanike arv on samas suurusjärgus Eesti suuruselt kolmanda linna Narvaga.

Põhja-Tallinnas tegutsevad küll mitmed väiksemad jalgpalliklubid, kuid neil puudub väga selge organiseeritud struktuur ja nad ei kõneta linnaosa elanikke. Ent Põhja-Tallinna suurust arvestades on loomulik, et siin tegutseks jalgpalliklubi, millel on selge ülesehitus: lai noortesüsteem, mitmekülgsed harrastusjalgpalli võimalused, naistejalgpallialane tegevus kui ka võimalikult kõrgel tasandil mängiv esindusmeeskond.

Seetõttu elustas jalgpalliklubi Tallinna Kalev asutaja ja kauaaegne eestvedaja Raimo Nõu 2016. aasta septembris Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi tegevuse ning kaks kuud hiljem võttis klubi kasutusele nime Põhja-Tallinna JK Volta.

 

VÄÄRTUSED:

Põhja-Tallinna JK Volta on vastutustundlik spordiklubi, kes soovib ühiskonna arengule kaasa aidata läbi positiivsete tegevuste laste-, noorte-, amatöör- ja tippspordi edendamisel.

Meie põhiväärtusteks on:

Pühendumus – klubiga liitumine on elustiil. Väärtustame klubis ausat mängu ja eetilisust esindavat mõttelaadi

Hoolivus – me käitume selliselt nagu ootame, et teised käituksid meiega. Klubi liikmed hoolivad kogukonnast, hindavad koostööpartnereid ja toetajaid. Meie noormängijatest ei sirgu mitte ainult head jalgpallurid, vaid noored omandavad ühiskonna ja teineteise väärtustamise oskuse

Ettevõtlikkus – oleme oma tegevustes tulemustele suunatud. Läbi uute ideede, positiivse ellusuhtumise ja tegevusega kujundame tervet Eesti jalgpalli

Usaldusväärsus – meie treenerid ja abipersonal on haritud, motiveeritud ja hingestatud. Klubi peab oluliseks lojaalsust meie partneritele ja toetajatele.

 

Sportlikud tegevused:

  • osaleme kogukonna ühisüritusel, et korraldada seal lastele ja noortele erinevaid osavusmänge
  • korraldame Põhja-Tallinna lasteaedades liikumistreeningud
  • korraldame Põhja-Tallinna noortele jalgpallitreeningud
  • korraldame Põhja-Tallinna koolide 1.klassi lastele koolitundide järgsed jalgpallitreeningud
  • korraldame täiskasvanute jalgpallialast tegevust
  • harrastusjalgpall (Eesti meistrivõistluste II-IV liiga, veteranid)
  • firmasport
  • naistejalgpall
  • tippjalgpall

 

LIIKMELISUS:

Oleme Eesti Jalgpalli Liidu liige. Samuti on võimalik liitumine erinevate kogukonnaorganisatsioonide ja muude katusorganisatsioonidega, kui tunnetame võimalust pakkuda nendele organisatsioonidele lisaväärtust ja seeläbi täita ka jalgpalliklubi eesmärke.