Raimond Kaljulaid asub Põhja-Tallinna JK Volta presidendiks

Homme, 30. mail kell 14.30 kutsub Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi Volta Stroomi ranna
jalgpalliplatsil (Pelguranna ja Puhangu tn nurgal) toimuvale pressikonverentsile, kus nimetatakse JK Volta presidendiks Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid.

Üritusel osalevad lisaks klubi uuele presidendile JK Volta juhatuse esimees Raimo Nõu ja klubi peatreener Tarmo Rüütli. Üheskoos paigaldatakse Stroomi ranna jalgpalliplatsi väravatele võrgud, et pakkuda kohalikele noortele sportlikku ajaveetmise võimalust.

Eelmise aasta septembris tegevust alustanud Põhja-Tallinna JK Volta ühendab tänasel päeval 150 Põhja-Tallinna noort, keda juhendab 8 treenerit. Klubi treeningud toimuvad nii eesti kui vene keeles, et kohalik kogukond läbi spordi parimal moel ühendada. Klubi eesmärgiks on pakkuda lähiajal jalgpallitreeninguid 400-le noorele ning viia hetkel Eesti jalgpallimeistrivõistluste 3. liigas mängiv esindusmeeskond vähemalt esiliigasse.

„Meil on hea meel, et linnaosa vanem Raimond Kaljulaid on klubi asutamise hetkest meie tegevustele aktiivselt kaasa elanud ning osalenud tihti JK Volta üritustel,“ lausus klubi asutaja ja juhatuse esimees Raimo Nõu. „Otsisime võimalikku presidenti pikalt ja kaalusime klubis erinevaid kandidaate, kuid leidsime, et Kaljulaid on parim kandidaat meie klubi presidendiks: tema igapäevane tegevus linnaosa vanemana on näidanud, et ta hoolib meie linnaosa käekäigust ja ka meie tegevusest. Kui Pirital, Lasnamäel, kesklinnas ja Nõmmel on aastaid tegutsenud tugevad jalgpalliklubid, siis miks mitte ei võiks ka Põhja-Tallinnas olla kogukonda ühendav ning lastele eneseteostusvõimalust pakkuv klubi edukas.“

Põhja-Tallinna vanem Raimond Kaljulaid tõdes, et Tallinna linnavalitsus on Põhja-Tallinnas teinud tervislike ja sportlike eluviiside harrastamise võimaldamiseks palju investeeringuid ja seetõttu on meeldiv, et kogukond on läbi erineva mittetulundusliku tegevuse neid võimalusi kasutamas.

„JK Volta on üheks selliseks, kes alles möödunud sügisel tegevust alustades on juba rikastanud Põhja-Tallinna elukeskkonda ja täitnud kohalikus huvitegevuses tühimiku,“ märkis Kaljulaid. „JK Volta ei ole aga pelgalt jalgpalliklubi, vaid panustab väga selgelt Põhja-Tallinna kogukonda sotsiaalse tegevuse ja integratsiooniga. Klubi on jätnud mulle ja teistele linnaosa elanikele hea mulje ning seetõttu on au, et mulle tehti ettepanek asuda Põhja-Tallinna JK Volta presidendiks. Loodan anda oma panuse, et klubi saaks pakkuda kõikidele Põhja-Tallinna elanikele, olgu siis tegu noorjalgpallurite, lapsevanemate või lihtsalt spordisõpradega, häid emotsioone.“

Lisainformatsioon:
Annely Aston
Põhja-Tallinna JK Volta
Arendusjuht
5373 3335, info@jkvolta.ee