Esindusmeeskond tõusis rekordvõiduga liidriks

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond hävitas Wismari staadionil Tallinna KSK FC Štrommi
rekordtulemusega 15:0 ja tõusis III liiga põhja tsooni liidriks.


Tegemist on senise hooaja kõigi Eesti meeste liigade (Premium liigast kuni IV liigani) ülekaalukaima võiduga.

Kohtumise resultatiivseim oli nelja väravaga Teet Kallaste. Kübaratriki tegid ka Jevgeni Bnatov, Ian-Erik Valge ja Roman Agruzov. Lisaks said tabamuse kirja Daniil Kulagin ja Juri Holvason.

Valge tõusis liigatsooni väravaküttide edetabeli ainuliidriks (14 väravaga), jättes JK Retro ründaja Dmitri Skiperski kolme tabamuse kaugusele maha.

Mängu resultatiivseima mehe Kallaste sõnul oli kohtumine lihtne. „Ühepoolne mäng, vastased ei saanud minu arust eriti üle poole väljakugi.“

„Esimese lõin nii, et kaitsja söötis väravavahile, aga võtsin vahelt ja lükkasin sisse. Järgmised kaks väravat tegin lihtsalt ise purjetades ja viimase lõin Ženja söödust,“ kirjeldas Kallaste oma väravaid.

JK Volta edestab Retrot ja Tallinna FC Eston Villat ühe punktiga ning omab ka ühte mängu varuks. Väravaid on Volta löönud oma liigatsoonis ülekaalukalt kõige rohkem – 45. Resultatiivsuselt järgmine on JK Tallinna Kalev III 27 väravaga.

Volta järgmine mäng toimub järgmise nädala pühapäeval, 4. juunil kell 14.00 kodusel Sõle jalgpalliväljakul, kui vastaseks on Harju JK Laagri.

KSK FC Štrommi – Põhja-Tallinna JK Volta 0:15(0:8)
Kallaste (4), Agruzov (3), Bnatov (3), Valge (3), Kulagin, Holvason

Koosseis: Kermo Nava, Karl Karimõisa, Andry-Reilo Kahr, Egert Heintare, Frank Sumberg, Teet Kallaste, Daniil Kulagin, Jevgeni Bnatov, Roman Agruzov, Juri Holvason, Ian-Erik Valge.