Naiskond viigistas Keila JK-ga

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond viigistas Keilaga 1:1, meie poolt oli täpne penaltist Pille
Parre. Mõruda maigu jättis mängule Keila JK naiskonna mängija Marie-Lizette Kodu õnnetu vigastus.

Mängu algus oli tormiline, juba 3. minutil määrati voltakate kasuks penalti, mille ka Pille Parre eeskujulikult realiseeris.

Avapoolaeg jätkus meie naiskonna survega, kuid mida ei tulnud oli värav. Mitmel puhul said meie ründajad küll löögile, kuid kas siis löök oli ebatäpne või oli vastaste väravavaht oma ülesannete kõrgusel.

Teine poolaeg algas tormiliselt kui Keila JK mängis keskjoonelt palli lahti ja üllatasid kauglöögiga voltakate debütandist väravavaht Elina Stepanovit ja tablool oligi viigiseis 1:1.

Peale viigiväravat küll jätkati tormiliste rünnakutega, kuid palli väravasse ei saadud. Mängu lõpus aga sai õnnetult vigastada Marie-Lizette Kodu, kes õnnetult kukkus külje peale ning jäi peale olukorda maha lebama. Mäng peatati kuni kiirabi saabumiseni, kuid peale vigastus vähemuses mänginud Keila JK pidas kuni lõpuni vastu ja mäng lõppeski viigiseisul.

Abitreener Karl Karimõisa: “Alustasime väga hästi ja saime kiirelt juhtima, terve esimese poolaja omasime võimalusi lüüa veel. Teise poolaja alguses suutsid vastased kohe ühe ära lüüa ning mäng jätkus samamoodi nagu esimene poolaegki, ründasime ja ründasime ja lõime peale väga palju kuid oli lihtsalt selline päev, kus meil polnud üldse õnne.”

Keila JK – Põhja-Tallinna JK Volta 1:1(0:1)
… – 3. pen. Parre

Koosseis: Elina Stepanova, Annely Aston, Monika Kukkonen, Liis Laurits, Reelika Martson, Pille Parre, Merlin Vare.
Varus: Svetlana Kasparova, Kristel Krenštrauch, Elina Naboitšenko, Jaana Rässa, Sabiine Saaliste.