Kiirrünnakute toel alistati FC Hell Hunt

Põhja-Tallinna JK Votla esindusmeeskond võttis järjepanu juba kaheksanda võidu
kui võideti võõrsil FC Hella Hunti 3-0. Meie poolelt oli taaskord täpne kahel korral Ian-Erik Valge ning korra suutis väravavõrku sahistada teisel poolajal vigastada saanud Jevgeni Bnatov.

Meie poolt oli mäng kogu kohtumise jooksul rabe ning väga palju tuli sisse söödupraaki. Avapoolajal väravaid ei löödud ning teist poolaega alustasime 50. minutil kiire karistuslöögi lahtimise järgse väravaga, kui esimesel poolajal vahetusest sekkunud Jevgeni Bnatov oli täpne. Karistuslööök mängiti kiirelt lahti ning anti Bnatovile hea läbisööt, mille ka eeskujulikult ääreründaja ära lahendas.

Mõni hetk hiljem suutis Ian-Erik Valge peale kiiret vasturünnakut edukas olla ja duubeldas voltakate eduseisu kahe väravaliseks.

Vastastel oli kaheväravalise kaotuseisus paar väga head momenti, kuid meie õnneks nad ei suutnud oma võimalusi väravaks realiseerida ning Valge sai üleajal oma 20. väravaga hoopis hakkama. Taaskord lahendasime riske võtnud Hella Hundi vastu kiire vasturünnaku oskuslikult ära.

Peatreener Tarmo Rüütli: “Mänguga kindlasti rahule ei saa jääda, kuna pall ei püsinud meie käes kkohe üldse. Tegime väga palju söödupraaki ning eks vastased mängisid väga kontaktset mängu ja jäime sellega hätta.”

FC Hell Hunt – Põhja-Tallinna JK Volta 0:3(0:0)
50. Bnatov, 55.,90+2. Valge

Koosseis: Mairon Pihor, Karl Karimõisa(78. Oskar Haak), Aleksandr Lazarev, Romet Ridamäe, Dmitri Vassilenko, Silver Räämet, Vladislav Iljin, Janek Remmelgas(66. Princewill Ani), Henry Niinlaub(66. Kaarel Kaarlimäe), Innocent Auta Kaduna(21. Jevgeni Bnatov, 56. Andry Kahr), Ian-Erik Valge.
Varus: Kermo Nava, Andry Kahr, Jevgeni Bnatov, Princewill Ani, ,Oskar Haak, Kaarl Kaarlimäe.