Esindusmeeskond pääses karikasvõistlustel järgmisse ringi

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond suutis oma ajaloolises esimeses karikavõistluste
mängus võidu võtta FC Järva-Jaani üle skooriga 4:1. Meie poolt sai hakkama hooaja teise hat-trickiga Ian-Erik Valge ning teisel poolajal oli täpne veel vahetusest sekkunud Jevgeni Bnatov.Mäng oli meie jaoks väga raske, kuna muruväljakul oli see meie esindusmeeskonnale alles esimeseks mänguks sel hooajal ning väljak oli ka meile harjumatult väike. FC Järva-Jaani mängis väga võitluslikult ning meil võttis sellega kohanemine omajagu aega, kuid taaskord oli voltakate päästeingliks Ian-Erik Valge, kes vormistas avapoolajaga hat-tricki.

Teisel poolajal vormistas seisu Vladislav Iljini läbisöödust vahetusest sekkunud Jevgeni Bnatov.

Peatreener Tarmo Rüütli: “Meile oli väga tähtis, et suutsime sellest raskest mängust võitjana välja tulla. Raskeks tegi meie jaoks mängu see, et mängisime harjumatult pisikesel väljakul ja tõik, et mäng toimus naturaalmurul oli meile sel hooajal uueks kogemuseks. Sellistes mängudes tulebki võidelda ja kannatada.”

FC Järva-Jaani – Põhja-Tallinna JK Volta 1:4(0:3)
… – Valge(3), Bnatov

Koosseis: Kermo Nava, Karl Karimõisa, Andry-Reilo Kahr, Romet Ridamäe, Dmitri Vassilenko, Silver Räämet, Janek Remmelgas(Vladislav Iljin), Princewill Ani(Oskar Haak), Henry Niinlaub(Jevgeni Bnatov), Ian-Erik Valge, Innocent Auta Kaduna.
Varus: Kirill Andreev, Vladislav Iljin, Jevgeni Bnatov, Oskar Haak.