Nädalavahetusel olid võistlustules mitmed Volta noortemeeskonnad

Põhja-Tallinna JK Volta noortemeeskondadel oli tegus nädalavahetus. Noorte rahvaliigas
mängiv U15 kaotas Tallinna Kalevile, U11 võistkond võttis peale head avapoolaega Saku Sportingult valusa 0:2 kaotuse ja U9 osales Laagri staadionil turniiril, kus saavutati 1 võit ja kaks kaotus.


Noorte rahvaliigas tuli alla vanduda Tallinna Kalevile

Noorte rahvaliiga hooaja eelviimases kohtumises kohtuti Tallinna Kaleviga, kellelt võeti vastu 2:11 kaotus. U15 võistkonnal oli ka see esimeseks kogemuseks mängida võistlusmängus suurte väravatega, mis ka nii suures skooris olulist rolli kandis.

Abitreener Karl Karimõisa: “Mängisime esimest korda suurte väravatega ja see tegi meil väravavahi jaoks asjad natuke keerulisemaks, kuid sellegi poolest on selge, et Tallinna Kalev on ikkagi klassiga meeskond ja juba see, et suutsime neile lüüa 2 väravat on hea saavutus.

JK Tallinna Kalev – Põhja-Tallinna JK Volta 11:2(4:0)
… – 38. Kert-Henri Orasmäe,  60.  o.v

Koosseis: Joonas Krosmann, Lauri Lepson, Eliisbet Klement, Martin Soldatov, Kaido Õismaa, Alexandros Krenštrauch, Marcus Raamat, Raimond Lepalaan, Kert-Henri Orasmäe.

U11 vandus alla peale head avapoolaega Sakule

Seoses sellega, et eelmises omvahelises kohtumises jäid poisid ülekaalukalt vastasele alla, valiti seekord palju kaitsvam taktika. Esimene poolaeg mängiti väga südikalt ja suudeti oma tagala puhtana hoida, kuid teise poolaja keskel suutsid Sporting lõpuks meie väravaluku lahti muukida ning mõned hetked hiljem löödi ka teine pall meie väravasse.

Abitreener Karl Karimõisa: “Võrreldes esimese mänguga oli seis palju parem. Suutsime kaitses väga hästi seista ja tõrjuda vastaste rünnakuid. Olen poistega väga rahul, kõik võitlesid nii kuidas oskasid. Tulemus on ka okei, eriti arvestades seda, et meil palju põhimängijad olid puudu.”

Saku Sporting U11 – Põhja-Tallinna JK Volta U11 2:0(0:0)

Koosseis: Julius Nork, Osvald Nork, Jon Thorir Matthisson, Kristjan Aasa, Artem Zõrjanov, Sten Markus Ringi, Jarek Liiva.
Varus: Kevin Uukkivi, German Špak, Danylo Oya.

Volta U9 koges kolmandal turniiril erinevaid emotsioone

Nagu sel aastal tavaks siis Volta U9 alustas taaskord turniiri hästi, kui võideti JK Tabasalu Valget võistkonda, kuid siis teisel mängul väsiti ning viimane mäng polnud jaksu Harju JK-le vastu hakata.

Peatreener Aleksei Naariste: “Poolteist mängu mängisime väga energiliselt ja hästi. Pärast tekkis väsimus ja hakkasime mitmekesi ühe vastase või palli peale liikuma. Esimeses mängus suutsime luua võimalusi ja realiseerida neid, teises tekkisid võimalused, aga väravaid ei tulnud ning kolmandas mängus me rünnaku lõppfaasi väga enam ei jõudnud. ”

Tulemused:
JK Tabasalu Valge – Põhja-Tallinna JK Volta 4:5  V: Matvei Zadvornõi(2), Rivo Nikiforov, Armin Kork, David Kasparov
Saku Sporting – Põhja-Tallinna JK Volta 3:0
Harju JK – Põhja-Tallinna JK Volta 7:0

Koosseis: Marten Kaljuma, Henry Erilaid, Armin Kork, Matvei Zadvornõi, Mattias Kaljuma, Uku Vili, Rivo Nikiforov, Kaur Randma, David Kasparov, Henri Soosalu, Rasmus Kirillov, Egor Zadvornõi.