Duublile viik Ajaxiga, kolmandale meeskonnale kaotus Paidest

Põhja-Tallinna JK Volta duubelmeeskond viigistas Lasnamäel kohaliku FC Ajaxiga 3:3,
kolmas meeskond käis külas Paides Linnameeskonna IV võistkonnal ja pidi esimeses liigamängus 1:2 kaotuse vastu võtma. Duubelmeeskonna eest lõi kaks väravat Andres Lang ja korra oli täpne Tarmo Huttunen ning Paides lõi auvärava Daniil Vnukov.

Peatreener Märt Vassiljev: “Duubelmeeskonna mänguga võib üldplaanis rahul olla, kuid väga kahju on et sellisest mängust võidupunkte ei teeninud. Tuska tekitab see, et vastaste väravad tulevad meile kas siis meie rumalatest vigadest või siis kui meil korraks fookus kaob. Kolmanda meeskonna vastane oli üks liiga tugevamaid ning polnud ka väga kaugel viigiline tulemus, reedel juba uus mäng koduses Sõle Jalgpallihallis Järva Jaaniga, sealt kindlasti soovime punkte teenida.”

Lasnamäe FC Ajax – Põhja-Tallinna JK Volta II 3:3(1:0)
34. Potapov, 75. Mišin, 77. Jermakov – 48. Tarmo Huttunen, 55.,76. Lang

Koosseis: Martin Uusküla, Marek Tiido, Rauno Harkmann(46. Rando Hallkivi), Evgeny Spiridonov, Denis Roštšin, Aleksei Naariste, Artur Vladõtšenko, Andres Lang, Rainer Põld, Daniil Kulagin(51. Kevin Lutsokert), Tarmo Huttunen

Kasutamata vahetus: Gerd Ärsis

Paide Linnameeskond IV – Põhja-Tallinna JK Volta III 2:1(0:0)
… – 90+2. Vnukov

Koosseis: Hasan Steinberg, Denis Roštšin(62. Krister Kuusik), Mario Ilves, Gerd Veeber, Jaan Punga, Valeri Voronin, Mattias  Reigo, Hendrik Kaljujärv, Jacobeit Cornelius(75. Janar Kolk), Gerd Ärsis(75. Marko Vellamäe), Daniil Vnukov.