NÄDALA KOKKUVÕTE | Volta U15 alustas noortegruppide liigahooaega

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond pidas nädalaga kaks vihast võitlust,
noortegruppidest alustas esimesena hooaega U15.


Esindusmeeskond pidas oma järjekordsed mängud, esmalt kaotati põnevusmängus koduses Sõle Jalgpallihallis 3:4 Keila JK-le ning teises kohtumises jäädi alla 0:5 Tabasalu JK-le. Esindusmeeskonna järgmine mäng leiab aset juba pühapäeval, 14. aprillil kell 17:00 koduses Sõle Jalgpallihallis.

Oma järjekordse liigamängu pidas duubelmeeskond lasnamäel, kui mängiti 3:3 viiki kohaliku FC Ajaxiga. Meie poolelt olid täpsed Andres Lang kahel korral ning korra oli täpne Tarmo Huttunen.

Kolmas meeskond pidas oma esimese liigamängu Paide Linnameeskonna IV võistkonna vastu ning vastu tuli võtta mõru 1:2 kaotus, meie poolelt oli täpne Daniil Vnukov.

Esimese noortevõistkonnana alustas liigat meie U15, kes küll mängulisest ülekaalust hoolimata pidi Kuusalu Kalevi 1:3 üleolekut tunnistama, meie poolt realiseeris teisel poolajal penalti Eduard Žutšenja.

Volta U13 osales esimest korda tugeval A-tasemega Selver Cupil, kus peeti neli võrdset mängu, kuid pikema kõrre tõmbasid seekord vastased. Ühtlasi oli see turniir ka viimane test enne liigahooaega ning turniirilt võeti kaasa väga palju õpetlikku, et mis osas tuleb juurde panna.

Volta U11 pidas showmängu Tabasalu JK eakaaslastega, kus kogeti esmakordselt mängimist ligi 200 silmapaari ees.

Volta U10 pidas hooajaeelse sõpruskohtumise FC Flora 2010ga ning tuli vastu võtta 2:4 kaotus.