NÄDALA KOKKUVÕTE | Esindus naases liigapausilt ja noored korraldasid mängupäeva

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond naases liigapausilt kaotusega, duubel esimene võit II liigas ja
mitmed noortegrupid korraldasid mängupäeva.Esindusmeeskond mängis peale tippliigade kahe nädalast pausi esimese mängu, kui Nõmme Unitedile jäädi alla 0:4, juba neljapäeval kell 19:30 Sõle Jalgpallihallis on aga taaskord kodumäng kui ristatakse piigid  Keila JK-ga.

Duubelmeeskond võitis 1:0 Jõgeva SK Noorus-96 esimeses kodumängus, värava lõi Tarmo Huttunen.

Volta U13 Valge võistkond korraldas laupäeval kolme võistkonna osalusel mängupäeva. Esimeses mängus võideti FC Flora Valge võistkonda 2:0 ja teises mängus mängiti 1:1 viiki JK Looga.

Pühapäeval osaleti samuti Volta U13 Valge võistkonnaga FC Flora Selver Cupil, kus saavutati 8. koht.  Alagrupis võideti FC Levadia Valget, viigistati JK Kratid Kalevi ja Paide LM Türiga ning kaotati FC Flora Rohevalgetele.  Kohamängus kaotati FC Flora Rohelistele ja autasuks igati väärikas 8. koht.

Peatreener Vladimir Batanov: “Alustasime turniiri väga hästi, kuid viimases alagrupimängus ei saanud kuidagi oma mängu käima ning see jättis ka oma pitseri kohamängule. Kokkuvõttes võib turniiri võtta kui head õppetundi, mida oli meil kindlasti enne ENMV hooaega vaja”

Volta U12 jätkas hooajaks ettevalmistumist sõpruskohtumisega Raplamaa JK-ga, milles löödi väravaid igale maitsele.

Volta U10 korraldas mängupäeva, kust võtsid osa ka U9 mõlemad võistkonnad. Osalesid Volta U10, Volta U9 Must, Volta U9 Valge, JK Augur U10 ja Maardu LM U10 tüdrukud.