Volta’02-04 pidas oma esimese sõpruskohtumise

Volta noored pallivõlurid pidasid neljapäeval Kari võimlas järjekordse kohtumise, kus tuli
vastu võtta
kaotus. Spini samavanad poisid suutisid meie segavõistkonna üle mängida numbritega 9:3. Volta poolelt olid täpsed Nikolai Sokolov, Marcus Raamat ja  Eliisbet  Klement.

Abitreener Karl Karimõisa: “Mõlemad treenerid jäid oma hoolealustega väga rahule. Vastastel olid mõned väga head mängijad, kuid meie noored võitlesid väga tublisti nende vastu. Plaan oli mitte lasta SPINi poistel löögile minna, sest plats oli väike ja distants väravale ei olnud suur. Meil oli platsil ka kaks tüdrukut, kes said väga hästi hakkama ja üks neist suutis ka värava lüüa. Mäng ise oli väga võitluslik, kuid samas sõbralik. Ma arvan, et me oleks suutnud lüüa ka rohkem väravaid, kuid mitmel korral jäi puudu õnnest, pall lendas korduvalt vastu raami või napilt mööda ja ka vastaste väravavaht tegi väga head tööd. Ma arvan et Volta noored said väga hea kogemuse ja kiidan ka vastaseid, kes andsid meile korraliku lahingu. ”

JK Volta’02-04 vs Spin 3:9
Sokolov, Raamat, Klement – …

Koosseis: Alexandros Krenštrauch, Alex Janson, Eliisbet Klement, Elina Naboitšenko, Joonas Krosmann, Kaido Kaspar Õismaa, Marcus Raamat, Nikolai Sokolov, Rasmus Helm.

Treenerid: Tarmo Rüütli, Karl Karimõisa.

Täna alustab sõpruskohtumistega meeste liigas mängima hakkav JK Volta duubelmeeskond, kes kohtub kell 18:00 Sõle Jalgpallihallis IV liiga meeskonna FC Zapoosiga. Kell 16:00 aga peab oma järjekordse sõpruskohtumise Volta’05, kes kohtub Flora’05 algajate võistkonnaga.