Volta`05 võitis Florat

Põhja-Tallinna JK Volta`05 võitis sõbralikus kohtumises FC Flora`05 võistkonda 11:0.
Meie poo
lt olid täpsed kolmel korral Alexey Paal, kahel puhul Artur Bujanov ning korra suutsid täpsed olla Aleksander Santašev, Aleksander Morozov, Aleksandr Souvorov, Sten Liidres, Oliver Sulg ja Henri Vaisma.

 


Abitreener Frank Sumberg: “Mul oli siiralt hea meel näha niipalju poisse kohal. Eks kõigil oli isu mängida ja väravaid lüüa suur ning seda demonstreeriti ideaalselt. Sellel teemal, et mängisime esimest korda selliselt, nagu me kevadel meistrikatel mängima hakkame. Osade jaoks tuttav teema, osade jaoks täiesti uus ning seda oli ka väljakul näha. Mängupilt oli teatud kohtades ikkagi krõbe just positsiooniliselt ning söödutehnika kallal kui ka täpsuse osas tuleb vaeva näha. Mis mulle meeldis, et oli selles valdkonnas ka suurepäraseid õnnestumisi ning ei lastud jalga lõdvaks, olles suurelt juhtimas ning hoiti taga ikkagi null ja võideldi lõpuni.

JK Volta`05 – FC Flora`05 11:0
Paal (3), Bujanov (2), Santašev, Morozov, Souvorov, Liidres, Sulg, Vaisma

Koosseis: Andres Aarelo, Nikita Tihhomirov, Mikk Mägi, Aleksandr Souvorov, Aleksander Morozov, Daniil Markin, Ivan Krupennikov, Kaur Kuningas, Oliver Sulg, Timofei Tihhomirov, Artur Bujanov, Damian Tšilingarašvili, Aleksander Santašev, Daniil Polishchuk, Martin Vilotsev, Tristan Vertmann, Stanislav Volkov, Alexey Paal, Sten Liidres, Henri Vaisma.

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg