Volta U11 noppis noorteliigas esimese võidu

Põhja-Tallinna JK Volta U11 võistkond suutis kolmandas voorus võiduarve avada,
kuid võ
ideti põnevas ja võitluslikus mängus JK Augur U11 võistkonda. Meie poolt olid täpsed Jarek Liiva, Nikita Ribinshteyn, Osvald Nork ning korra sattus pall ka väravasse vastaste omaväravast.

Abitreener Karl Karimõisa: “Esimene poolaeg oli meil rohkem kaitses tegutsemist. Vastastel olid mõned pealelöögid, kuid õnneks ükski väravasse ei läinud. Samas meil esimene poolaegühtegi head võimalust skoorimiseks polnudki.
Teist poolaega alustasime aga aktiivsemalt, kuid kahjuks kohe poolaja alguses suutsid Auguri poisid värava ära lüüa. Aega oli veel palju ja hakkasime rohkem ja rohkem suruma kuni suutsime ka ise värava lüüa. Meie õnneks lõid vastased ka üsna kiiresti omavärava, mis meid palju aitas. Lõpptulemus 4:1 meie kasuks, võib väga rahule jääda. Poisid võitlesid kõvasti ja surusime vastaseid piisavalt.”

Tallinna JK Augur U11 – Põhja-Tallinna JK Volta U11 1:4(0:0)
… – 34. Liiv, omavärav, 47. Rubinshteyn, 49. O. Nork

Koosseis: Julius Nork, Danylo Oya, German Shpak, Jarek Liiva, Nikita Rubinshteyn, Osvald Nork, Sergei Tšihhatšov, Sten Markus Ringi, Tommy Vasserman, Kristjan Aasa, Jon Thorir Matthiasson.

Treenerid: Vladimir Batanov, Karl Karimõisa