Volta noored kohtusid sõpruskohtumistes Saku Sportinguga

Meie noored 2010. ja 2010-11. aastal sünidnud poisid pidasid kaks vahvat sõpruskohtumist
Sakus kohaliku Sportinguga.

Mängud olid võrdsed ja põnevad, kuid lõpuks suutsid mõlemas mängus pikema kõrre tõmmata kogenumad ja rohkem trenni teinud Saku Sportingu pallivõlurid. Meie poolt olid täpsed esimeses mängus Rivo Nikiforov ja Kaur Randma ning teises Matvei Zadvornõi kahel korral.

Peatreener Aleksei Naariste: “Meie selle aasta mängud on siis selleks korraks läbi, kuid tuleb rahul olla. Poisid on arenenud läbi tiheda mängudegraafiku oluliselt. Nüüd on aga akude laadimise aeg ja jõulud toovad kindlasti mõnusaid emotsioone. Uue aasta alguses kohtume FC Tiigritega ning on plaanis ka kindlasti aasta esimeses pooles ka mõnel turniiril osaleda. Lõpetuseks tahaks kiita ka neid, kel oli see esimeseks mänguks. Näha oli noorematel seda,et võistluskogemus puudub ja seetõttu ka kõik asjad ei õnnestunud nagu soovinuks.”

Koosseis(2010): Armin Kork, Henri Soosalu, Kaur Randma, Marten Kaljuma, Mattias Kaljuma, Rivo Nikiforov, Timur Reinsalu.

Treenerid: Aleksei Naariste, Karl Karimõisa

Koosseis(2010-11): Arina Fjodorova, Christan Lääne, Egor Zadvornõi, Kaarel Kadakas, Karel Kumari, Matvei Zadvornõi, Uku Vili, Vladislav Gavrilov

Treenerid: Aleksei Naariste, Vladimir Batanov