JK Volta’09 saavutas Saue Cup-l tubli 7. koha

Põhja-Tallinna JK Volta`09 osales klubi ajaloo esimesel turniiril. Nimelt koosneb antud
võistkond meil peaasjalikult 2010. a. sündinud vutivõluritest, mis andis väga selgelt tunda ka jalgpalliväljakul. Samas olid meie poisid väga tublid ja võitlesid välja tubli 7. koha.

Alagrupi mängudes pidime tunnistama Harju JK Peetri, Saue JK Rohelise ja Keila I paremust, kuid sellele vaatamata suutsime ka kahes mängus vastaste puuriluku üle mängida, täpsed olid Kaur Randma ja Matvei Zadvornõi.

Kohamängudes pidime esmalt tunnistama Tabasalu JK paremust ning 7. koha mängus suutsime Matvei Zadvornõi väravast Keila II alistada.

Peatreener Aleksei Naariste: “Me mängisime väga elavalt ja kohanesime mäng-mängult turniiri reeglitega ja vastastega. Lõime 3 väravat ja võitsime ühe mängu. Kuna turniiril vastased olid 1-2 (kohati isegi 3) aastat meie poistest vanemad, siis tulemus on suurepärane. Vastaste suurema kogemuse ja kohati osavama mängu peale vastasime me väga liikuva ja aktiivse mänguga. Poisid nautisid protsessi kogu turniiri vältel. Enne viimast mängu meil oli pikk paus ja selle ajal poisid jooksid koridorides, mängisid kulli ja palli ning kui algas mäng, selgus, et mingit väsimust pole ollagi, vaid oli hoopis vastupidi. Poistel oli lõbus, suur kiitus lastele ja lastevanematele, õnnitlen esimese turniiri puhul kõiki.”

Koosseis: Kaur Randma, David Kasparov, Armin Kork, Mattias Kaljuma, Marten Kaljuma, Rivo Nikiforov, Timur Reinsalu, Egor Zadvornõi, Matvei Zadvornõi, Aleksandr Boiko, Henry Erilaid.