Volta 2006 võitis Saue Cup’lt pronksmedalid

Põhja-Tallinna JK Volta U13 võistkond saavutas tugeva tasemelisel turniiril Saue Cup
pronksmedalid. Tähelepanuväärne on  see, et see oli esmakordseks kui JK Volta noortevõistkonnad on saavutanud auhinnalise koha mõnelt turniirilt.

Kohe turniiri avamängus suudeti suureskooriliselt võita Keila JK võistkonda 4:0, teises kohtumises mindi vastamisi lõpuks turniiri võitnud Lasnamäe JK Legioniga ning vastu tuli võtta 1:3 kaotus, kuid etteruttavalt võib juba öelda, et Tšerjagin löödud värav jäi kogu turniiri ainsaks mis Legionile löödi. Alagrupi viimases kohtumises mängiti väga võistluslikus mängus Läänemaa JK-ga 0:0 viiki.

Poolfinaalis oldi üritavamaks pooleks, kuid kaotati õnnetust väravast JK Laagri HK/AMJK -le 0:1. Kolmanda koha mängus suudeti võita peale penaltiseeriat Raplamaa JK-d, normaalaeg jäi 1:1.

Abitreener Frank Sumberg: „Poisid tegid kõva turniiri! Ma olen väga õnnelik, et medal tuli ja ennast Volta ajalukku kirjutaisme! Kui see mäng oleks kaotatud, siis poistel oleks emotsionaalselt nii raske olnud. Niigi jagus seda terve turniiri vältel palju. See oli igati hea turniir ning palju õnne meile! Võtta medal saaliturniirilt, teades seda, et poisid puutusid saaliga kokku viimati poolteist aastat tagasi. Super!“

Alagrupi mängud:

Põhja-Tallinna JK Volta – Keila JK 4:0 Keila JK   V: T.Tihhomirov, Vinogradov, Tšilingarašvili, Paal
Põhja-Tallinna JK Volta – Lasnamäe JK Legion  1:3 V: Tšerjagin
Põhja-Tallinna JK Volta – Läänemaa JK 0:0

Poolfinaal:
Põhja-Tallinna JK Volta – JK Laagri HK/AMJK  0:1

3-koha mäng:
Põhja-Tallinna JK Volta – Raplamaa JK 1:1 V: Vinogradov

Koosseis: Georgi Filjajev, Damian Tšilingarašvili, Nikita Tihhomirov, Stanislav Volkov, Roman Hansing, Robert Kuptsov, Alik Vinogradov, Timofei Tihhomirov, Alexey Paal, Aleks Tšerjagin, Aleksander Santašev, Oliver Sulg

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg