JK Volta U12 teenis Saue Cupilt viienda koha

Põhja-Tallinna JK Volta U12  võitis viienda koha Saue Cup’lt. Turniiril suudeti võita 2 mängu,
viiki mängiti 2 vastasega ja kaotati üks vastasseis.


Avamängus suudeti peale eeskujulikku esitust võita FC Hiiumaa II võistkonda 2:0, meie poolelt olid täpsed Aleks Tšernjagin ja Osvald Nork.

Teises kohtumises aga jooksime lati alt läbi, kui ei suutnud mängu alguses keskenduda ning jäime kiirelt kaotusseisu, mängu teises pooles suutsime Aleks Tšernjagini väravast mängu viigisadamasse tüürida.

Kolmandas kohtumises tabas meid selge ebaõnn kui pommitasime Raplamaa JK võistkonna väravat löökidega, kuid palli me väravasse siiski ei saand. Seevastu vastased suutid ühest löögist mängu ära otsustada.

Edasi kulges meil turniir 5-8. kohale mängides. Esmalt astusime vastu Läänemaa JK teisele võistkonnale ning sealt saavutasime kindla 5:0 võidu.

5-6. koha mängus kohtusime taaskord FC Hiiumaa II võistkonna vastu, kuid seekord lõppes normaalaeg 3:3 viigiliselt ning penaltiseeria toel võitsime meie siis turniiril viienda koha.

Peatreener Vladimir Batanov: „Oli näha, et meeskonna tuumik on valmis mängima head ja tulemuslikku jalgpalli. Muidu oli turniiri eest poistele positiivne hinne. Suur aitäh ka poolehoidjatele, neid oli päris palju.“

Alagrupp:
JK Volta- FC Hiiumaa II 2:0 V: Tšernjagin, O.Nork
Läänemaa JK I- JK Volta 1:1 V: Tšernjagin
JK Volta- Raplamaa JK 0:1
5-8 koha mängud:
JK Volta- Läänemaa JK II 5-0 V: Tšernjagin (4), O.Nork

5-6 koha mäng:
JK Volta- FC Hiiumaa II 3-3 V: Tšernjagin (2), Bondar

Koosseis: Julius Nork, Osvald Nork, Aleks Tšernjagin, Ott-Robert Luik, Nikita Rubinsteyn, Jon Thorrir Matthiasson, Kristjan Aasa, Stepan Bondar, Denis Zhuravlev, Aleksander Mihhejenkov, Artjom Javorski.

Treenerid: Vladimir Batanov, Urmas Hepner