Sünnipäevanädalal olid ka noortevõistkonnad võistlustules

Põhja-Tallinna JK Volta sünnipäevanädalal mängisid lisaks esindusmeeskonnale ka
noortevõistkonnad liigamänge. Võistlustules olid U13, U11 ja U10 võistkonnad.


U13 viigistas FC Floraga

Põhja-Tallinna JK Volta U13 – FC Flora II U13  1:1
2. T. Tihhomirov – …

Koosseis: Anatoli Yarulov, Aleksandr Souvorov, Damian Tšilingarašvili, Andrei Vesselov, Mikk Mägi, Oliver Sulg, Robert Kuptsov, Aleksander Santašev, Tristan Vertmann, Alik Vinogradov, Henri Vaisma, Timofei Tihhomirov, Daniil Polishchuk.

Abitreener Frank Sumberg: “Väga võitluslik mäng oli. Suur murekoht oli see, et meie kapten ja väravavaht Andres Aarelo puudus haiguse tõttu. Õnneks kaitses oldi väga tublid ning tulemus hea. Küsimus jääb ülesse pigem, et kui Andres oleks olnud, mis siis oleks olnud. Selle tulemuse pealt on hea minna Saku Sportingule vastu.”

U11 näitas teisel poolajal head mängu, kuid sellest võiduks ei piisanud

Põhja-Tallinna JK Volta U11 – Nõmme FC Kalju II U11 2:5(1:3)
10. Bondar, 31. Tšernjagin – …

Koosseis: Julius Nork, Osvald Nork, Stepan Bondar, Kristjan Aasa, Nikita Rubinshteyn, Aleks Tšernjagin, Jon Thorir Matthiasson, Patrik Raotma, Sten Markus Ringi, Sergei Tšihhatšov, Artjom Javorski, Artemi Zõrjanov, Tommy Vasserman.

Abitreener Karl Karimõisa: “Raske mäng oli, me ei saanud kuidagi oma mängu käima. Vastased suutsid lüüa lühikese aja jooksul 2-3 kiiret väravat ja see tegi meie seisu väga raskeks. Teisel poolajal hakkas aga meie mäng minema paremaks ja surusime vastast palju, ning saimegi vahe minimaalseks. Lõpuks ikkagi suutsid nõmmekad meile lüüa veel paar väravat.”

Volta U10 viimaselt turniirilt viik ja kaks kaotust

Tulemused:
Põhja-Tallinna JK Volta – JK Kuusalu Kalev 0:4
FC Nõmme United II – Põhja-Tallinna JK Volta 1:1 V: Melnikov
Põhja-Tallinna JK Volta – Raasiku FC Joker 0:7

Koosseis: Rainer Uudeküll, Aleksandr Jefremov, Alina Rubinshteyn, Artjom Iljin, Artjom Melnikov, Igor Rozhdestvenskiy, Kevin Kuning, Laur Tamm, Nikita Pchela, Reinard Strandberg, Stepan Balashov, Vladimirs Solovovs.

Peatreener Aleksei Naariste: “Esimene mäng meil väga hästi välja ei tulnud ja peamine probleem oli, et me tahtsime alati ise palliga triblada ja joosta selle asemel, et sööta kõrval olevale vabale sõbrale. Teine kohtumine oli meil võib-olla hooaja üks parimaid mänge, seekord me keskendusime ainult mängule ja kõrvalised faktorid jäid tahaplaanile. Õnnestus palju: triblasime, söötsime, kasutasime väljaku ruumi, otsuste valik oli väga hea. Viimaseks mänguks väsisime ära ja pidevalt vajusime alla enda kasti sisse, ka ei suutnud me enam ründes palli peatada ja rünnakut jätkata.”