Põhja-Tallinna JK Volta sai oma kontori

Eelmisel sügisel tegevust alustanud ja tänasel päeval enam kui 140-le Fotol: linnaosa vanem Raimond Kaljulaid, klubi juhatuse esimees Raimo Nõu ja Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak avasid pidulikult JK Volta kontoriruumid.
Põhja-Tallinna noorele jalgpallitreeninguid korraldav Põhja-Tallinna JK Volta sai linnaosa kaasabil endale aadressil Sõle 40 kontoriruumid, mis võimaldab parandada nii klubi administratiivtööd kui treenerite töökeskkonda.

Klubi kontor asub nüüd uhiuue Sõle jalgpallistaadioni kõrval, mis võimaldab treeneritel ja klubi abipersonalil paremini valmistuda treeninguteks ja mängudeks. JK Volta investeeris ruumide remonti ligi 2500 eurot.

Kohaliku jalgpalliklubi uue kontorihoone avamisel osalenud linnaosa vanem Raimond Kaljulaid tunnustas klubi senise arengu eest ning kinnitas, et linnaosa annab sportlike eluviiside edendamisel jätkuvalt parima: „Tänavu paranevad linnaosa elanike sportimisvõimalused veelgi, kui Sõle staadioni kõrval valmib spordihoone koos ujula ja erinevate spordialade saalidega, lisaks teeme korda Stroomi ranna ümbruses liikumisrajad ja palju muud, mis aitab nii liikumisharrastust kui sportimist edendada. Ka kõik JK Volta liikmed on väga oodatud neid võimalusi kasutama.“

Noorele jalgpalliklubile tõi kotitäie jalgpallivarustust Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak, kes soovis klubile edasiseks edu ja järjekindlat arengut. „Tean, et klubi juhtidel on kõrged eesmärgid ning soovin, et sellele pilvepiirile jõudmiseks rajab klubi tugeva redeli,“ ergutas ta klubile tugevat vundamenti rajama ning lisas naljatledes: „Saarlasena soovitan redeli ehitamiseks kasutada kadakat.“

Põhja-Tallinna JK Volta peatreener Tarmo Rüütli ütles, et oma kontori saamine on klubi arengus järjekordne oluline samm. „Oma kodu, kus treenerid saavad treeninguks ette valmistuda ning bürootöötajad korraldada igapäevast tööd, on väga oluline,“ lausus ta. „Mul on heameel, et linnaosa vanem Raimond Kaljulaid on meie tegevustes aktiivselt kaasa löönud ning linnaosa väärtustab spordi arendamist. Ent meie tegevus Põhja-Tallinnas ei ole oluline pelgalt sportlikust vaatenurgast, vaid sama tähtis on kahe erineva emakeelega kogukondade lähendamine ja klubis nende ühiste eesmärkide nimel tegutsema panemine. Usun, et JK Volta on sellega hästi hakkama saanud ja osutunud linnaosale heaks partneriks.“

Põhja-Tallinna Jalgpalliklubi ootab jätkuvalt kõiki huvilisi alates 5. eluaastast (pühapäevagrupis saavad liikumisvõimaluse ka 4aastased) klubi treeningutega liituma. Klubi kasutab treeninguteks nii uhiuut Sõle jalgpallihalli kui ka Kari tn 13 võimlat.

Treeningute kohta saab infot nii klubi koduleheküljelt www.jkvolta.ee, FBst www.facebook.com/jkvolta kui telefonil 5621 0031.