Ave Pajo liitub Põhja-Tallinna JK Volta naiskonnaga

Põhja-Tallinna JK Volta registreerib Eesti jalgpalli naiste rahvaliigasse oma
naiskonna, kus teiste seas hakkab mängima Eesti läbi aegade üks edukaim naisjalgpallur Ave Pajo.

Hiljuti tippjalgpallist loobunud ja igapäevaselt rahvusvahelises ehituskontsernis Nordecon töötav Ave Pajo liitub Põhja-Tallinna JK Voltaga rõõmsal meelel.

„Olen aegajalt jooksmas käinud, kuid jalgpallist tunnen ikka puudust,“ lausus naiste meistriliigas kokku 419 väravat löönud Pajo. „Põhja-Tallinna Volta kutse tuli õigel ajal ning naiste rahvaliigas mängimine tundub väga huvitav väljakutse. Loodan, et suudan anda klubi noortele enda kogemused edasi, et ka Voltast võiks mõni tüdruk jõuda Eesti rahvuskoondisesse.“

Põhja-Tallinna Volta rahvaliiga naiskonna treenerina asub tegutsema Karl Karimõisa. Võistkonda kuuluvad klubi enda noormängijad ning Ave Pajo kõrval mitmed teised tippjalgpallist loobunud kogenumad mängijad.

„Mul on heameel, et meie võistkonna vastu on paljudel varem naiste meistriliigas mänginud naistel huvi,“ ütles Karimõisa. „Nende kogemused on väga väärtuslikud, et meie enda klubi noored saaksid palju uusi teadmisi ning veel rohkem head energiat.“

Naiskonna treeningud algavad märtsikuu lõpus. Naiskonnaga liituda soovijad saavad ühendust võtta treeneriga e-aadressil karl@jkvolta.ee.