Noormängijate emade abil sai JK Volta naiskond suure võidu

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond jätkas naiste rahvaliigat võidukalt, alistades
eile Viimsi M
RJK koguni 8:0.

Kaks väravat lõi JK Volta 2009-2010 grupis mängiva Davidi ema Svetlana Kasparova, kellele see oli naiskonna eest esimene mäng. Lisaks osalesid mängus Marteni ja Mattiase ema Margit Kaljuma ning Alexi ja Armini ema Kristel Krenštrauch.

„See on väga tore, et meie klubi noormängijate emad on väga aktiivselt naiskonna tegemistes kaasa löömas ja leidnud tee jalgpalliplatsile,“ rõõmustas naiskonna treener Karl Karimõisa. „Meie klubi eesmärk on pakkuda sportimisvõimalus kõikidele kogukonna liikmetele. Pealegi annavad sportlikud emad oma lastele väga head eeskuju. Ka teised lapsevanemad on jätkuvalt meie naiskonda oodatud!“

Taas oli JK Volta resultatiivseim mängija Ave Pajo, lüües 4 väravat. Pille Parre ja Merlin Vare lisasid ühe tabamuse.

„Plats oli väike ja meie jaoks natuke harjumatu, aga saime sellegi poolest väga hästi hakkama,“ kirjeldas Karimõisa. „Hea meel on selle üle, et meid oli nii palju ning kõik olid juba varakult kohal, mis näitab seda, et naised ise tahavad olla selle naiskonna liikmed. Nüüd on ainult mõned päevad pausi ja pühapäeval sõidame külla tugevale Rapla naiskonnale.“

Kolme mängu järel asub Põhja-Tallinna JK Volta 2 võidu ja 1 viigiga naiste rahvaliiga I alagrupis kolmandal kohal.

Pühapäeval kl 18.00 mängib naiskond Raplas sealse Raplamaa Rahvanaiskonnaga. JK Volta on Raplamaaga juba mänginud, alistades nad eelmisel nädalal toimunud kodumängus 5:0.

Kokku peetakse alagrupis 10 mängu ning alagrupi kaks paremat pääseb naiste rahvaliiga finaalturniirile.

Viimsi MRJK – Põhja-Tallinna JK Volta 0:8 (0:5)*
* mänguaeg 2×30 min

Väravad: 1., 9., 13., 36. Ave Pajo; 11., 14. Svetlana Kasparova; 37. Pille Parre, 44. Merlin Vare.

Koosseis: Eliisbet Klement, Sabiine Saaliste, Jaana Rässa, Reelika Martson, Liis Laurits, Merlin Vare, Annely Aston, Monika Kukkonen, Kristel Krenštrauch, Carol Rennebaum, Pille Parre, Svetlana Kasparova, Margit Kaljuma, Ave Pajo.