Naiskond jätkas võidukalt

Põhja-Tallinna JK Volta naiskond võttis järjepanu juba kolmanda suureskoorilise võidu,
seekord oli skooriga 5:1 kannatajaks Rapla Rahvanaiskond. Võidumängus olid väravate autoriteks Reelika Martson kahel korral ning täpsed olid veel Pille Parre, Ave Pajo ja debütant Elise Müür.

Mängiti esmakordselt ka muruväljakul, mis oli paljude naiste jaoks uus kogemus. Muruväljakust hoolimata suutsime aga mängu alustada teravalt ning juba 18. minutiks olime 3:0 eduseisus. Avapoolajal suutsid individuaalse meisterlikuse pealt täpsed olla meistriliiga kogemusega Elise Müür, Ave Pajo ja Pille Parre.

Teise poolaja alguses lõi kiirelt Reelika Martson kaks ilusat väravat, kuid koduväljakul mänginud Rapla Rahvanaiskond ei jäänud võlgu ning 50. minutil suutis Liis Valdmets auvärava kirja saada.

Abitreener Karl Karimõisa: “Mäng ei olnud väga hea ning puudu jäi natuke ka kokkumängust. Võimalusi oli küll palju rohkem, kuid kahjuks ei suutnud me neid ära lüüa. Kuid taas on hea meel selle üle, et võõrsilmängule saime jälle nii palju naisi kokku ja võtsime ära vajalikud kolm punkti.”

Rapla Rahvanaiskond – Põhja-Tallinna JK Volta 1:5(0:3)

50. Valdmets – 11. Müür, 16. .Pajo, 18. Parre, 38.,39. Martson

Koosseis: Eliisbet Klement (C), Annely Aston, Margit Kaljuma, Svetlana Kasparova, Kristel Krenštrauch, Monika Kukkonen, Liis Laurits, Reelika Martson, Elise Müür, Ave Pajo, Pille Parre, Jaana Rässa, Sabiine Saaliste, Merlin Vare.