Kodustaadionita JK Volta pidi andma loobumiskaotuse

Seoses Sõle hallis valitseva kõrge temperatuuriga peab Põhja-Tallinna JK Volta andma oma ajaloos
esimest korda kahetsusväärse loobumiskaotuse, sest neljapäeval toimuvat naiste karikavõistluste mängu pole võimalik hilisemaks tõsta ega staadionit vahetada.

Klubi vabandab FC Elva ees, kuid kahjuks puudub JK Voltal võimalus protsesse mõjutada: klubi juhtkond on juba 2016. aastast juhtinud Tallinna linnajuhtide tähelepanu, et Põhja-Tallinnas ei ole piisavalt staadione, kuid kahjuks pole linn meie ettepanekuid aktsepteerinud. Nii pääseb FC Elva naiste karikavõistlustel mänguta 1/8-finaali.

JK Volta pidi tühistama ka eeloleval nädalavahetusel Sõle hallis toimuma pidanud noorte U10 vanuseklassi meistrivõistluste miniturniiri ning U11 ja U13 liigamängud.

Pühapäeval kell 17.00 Sõle hallis toimuma pidanud JK Volta esindusmeeskonna mäng toimub aga samal päeval kell 16.30 Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadionil (Pae 1) ja kell 19.00 algama pidanud Volta III mäng toimub samuti Lasnamäe Spordikeskuse kunstmurustaadionil, algusega kell 14.15.

Kahtlemata ei ole normaalne, et 60 000 elanikuga Põhja-Tallinnas ei ole isegi üht täismõõtmetes välisväljakut, mistõttu peame suvel oma mängud ümber tõstma ja sellega ka kogukonda, kes meile aktiivselt kaasa elab, alt vedama. Kui JK Volta esindusmeeskonna seniste kodumängude keskmine pealtvaatajate arv oli 123 inimest, millega edestame ka enamusi Esiliigas mängivaid klubisid, siis pühapäeval Nike Arenal toimunud mängu vaatas pea kolm korda vähem inimesi.

Vabandame tekkinud ebamugavuste pärast nii klubiliikmete, fännide kui ka vastasmeeskondade ees!