Esindusmeeskond võitis Jõgevat

Täna erandkorras Lillekülas Nike Arenal oma „kodumängu” pidanud Põhja-Tallinna
JK Volta esindusmeeskond alistas Jõgeva SK Noorus-96 tulemusega 4:2 ning kindlustas liigatabelis teist kohta.

Esmalt vabandame kõikide Põhja-Tallinna JK Volta fännide ees, et me ei teinud mängule mingisugust eelreklaami ning paljudel jäi põnev mäng nägemata: nagu eelnevalt kartsime, oli Sõle jalgpallihallis pool tundi enne mängu algusaega niivõrd kõrge temperatuur (+35 kraadi) ja õhk umbne, et see oleks ohustanud nii mängijate kui pealtvaatajate tervist.

Kahjuks pole ka linnajuhid leidnud jätkuvalt võimalust leida klubile maa-ala, et saaksime ehitada oma kodustaadioni ning nii polnud klubil mänguks pakkuda ka alternatiivset staadionit. Pool tundi enne mängu algusaega selgus, et mäng on siiski võimalik pidada Nike Arenal, mis veel teisipäevase info järgi ei olnud mänguks saadaval.

Sekeldustele vaatamata sõitis ca 20 Volta fänni Sõle jalgpallihalli juurest Lillekülla ning meeskond premeeris neid ka väravaterohke mänguga. Täname meie fänne!

Ühtlasi anname teada, et meie templimängus märgitakse tänane mäng kõikidele templikaartidele ehk ka need, kes mängule ei tulnud, saavad kaardile templi!

Põhja-Tallinna JK Volta – Jõgeva SK Noorus-96 4:2(1:2)
pen. Ani, Ahjupera, omavärav, Ridamäe – …

Koosseis: Hermanson, Raudsepp, Ridamäe, Kahr, Spiridonov(Vassilenko), Kaarlimäe, Naariste, Prince(Niinlaub), Ratnikov(Urva), Kallaste, Ahjupera.