Esindusmeeskond võõrustab Harju JK Laagrit

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond võõrustab sel pühapäeval, 4. juunil
Harju JK Laagrit. Pärast seda kohtumist tuleb Volta kodumängudesse paarikuune paus, nii et Sõle jalgpalliväljakul saab liigamängudes meeskonda näha viimast korda enne 13. augustit.

Volta paikneb hetkel III liiga põhja tsoonis liidrikohal, kuid esinelik mahub vaid ühe punkti sisse, seega jalga sirgeks lasta pole võimalik. Eelmisest mängust on Tarmo Rüütli hoolealustel kaasas 15:0 võit, aga seekordne matš tuleb kindlasti raskem.

Harju JK Laagri alustas hooaega nelja järjestikuse viigiga. Pärast seda on meie pühapäevane vastane korjanud viiest mängust kaks võitu ja kolm kaotust. Laagri pole suuremat kui kaheväravalist kaotust saanud, küll aga on teeninud tabeli punase laterna KSK Štrommi vastu hiigelsuure 13:1 võidu.

Volta parim väravakütt Ian-Erik Valge sõnas, et ei tea Laagri meeskonnast midagi, kuid loodab oma tiimilt head etteastet: „Ootan, et kõik pingutaksid, aitaksid üksteist, mängiksime ilusat jalgpalli ja võidaksime mängu, et säilitada esikoht tabelis.“

Sissepääs mängule on tasuta. Ühe-eurose loosipileti ostjate vahel loositakse välja stiilne ja turvaline rahakott kukkur.ee e-poelt.