Esindusmeeskond teenis kuuenda järjestikuse võidu

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond teenis III liiga põhja tsoonis kuuenda
järjestikuse võidu, alistades Sõle jalgpallihallis Harju JK Laagri 6:1.

Volta läks juba 51. minutiks 6:0 juhtima, Laagri jõudis auväravani 58. minutil. Skoori avas Jevgeni Bnatov, teise tabamuse sai enda nimele Daniil Kulagin. Siis lõi kaks väravat järjest Ian-Erik Valge (neist ühe penaltist) ja seejärel sahistas kaks korda Teet Kallaste.

Volta on löönud kolmes mängus järjest vähemalt kuus väravat ning kuues mängus järjest vähemalt kolm väravat.

Tabelis hoiab Volta liidrikohta. JK Tallinna Kalev III on teeninud sama palju punkte, aga on pidanud ühe mängu rohkem. Täpsusküttide edetabelis kasvatas Valge oma edumaa Dmitri Skiperski (JK Retro) ees 5-väravaliseks.

Põhja-Tallinna JK Volta – Harju JK Laagri  6:1 (4:0)
Valge (2), Kallaste (2), Bnatov, Kulagin – Nool

Koosseis: Kermo Nava (54. Kirill Andreev), Karl Karimõisa, Frank Sumberg, Dmitri Vassilenko, Egert Heintare, Innocent Auta Kaduna (54. Hans-Kristjan Aasma), Teet Kallaste, Janek Remmelgas, Jevgeni Bnatov, Daniil Kulagin, Ian-Erik Valge.