Esindusmeeskond jätkas võidukalt

Põhja-Tallinna JK Volta esindusmeeskond võitis järjekordse sõpruskohtumises Paide
Linnameeskond III 4:0. Noortetreener Aleksei Naariste panustas võitu kahe väravaga ning Innocent Kaduna ja Princewill Ani ühe väravaga.

Kohtumine kulges peaaasjalikult keskväljal, kuigi lõime neli vastuseta väravat siis mäng kulges kui võrdsete heitlus. Täna esindas meie meeskonda esmakordselt ka Jarmo Ahjupera, kes meeste A-koondises 22 mängu pidanud ja ühe värava löönud.  Tema liitumine või mitteliitumine saab selgeks lähinädalatel.

Talve jooksul on meiega liitunud Artur Vladõtsenko(Nõmme Kalju FC U21), Jevgeni Spiridonov(FC  I U21), Egert Urva(FC Flora U19), Joosep Raudsepp (JK Pärnu Vaprus II), Janno Hermanson(Pirita JK  Reliikvia) ja noortetreener Aleksei Naariste(FC Castovanni Eagles).

Järgmine mäng on meil juba 11. märtsil kell 16:00 kui kohtutakse FC Araratiga Sõle Jalgpallihallis ja enne hooaja algust kohtutakse veel JK Retroga(17.03, kl 11:00 EJL Jalgpallihallis).

Põhja-Tallinna JK Volta – Paide Linnameeskond III 4:0(0:0)
Kaduna, Ani, Naariste (2)

Koosseis: Janno Hermanson, Karl Karimõisa, Teet Kallaste, Andry Kahr, Jevgeni Spiridonov, Silver Räämet, Vladislav Iljin, Princewill Ani, Jevgeni Bnatov, Joosep Raudsepp, Jarmo Ahjupera.

Vahetusest sekkusid: Kermo Nava, Innocent Kaduna, Aleksei Naariste, Artur Vladõtsenko, Henry Niinlaub.