Volta’05 osales Raplamaa JK Saalikarikal

Põhja-Tallinna JK Volta’05 osales läinud nädalavahetusel Raplamaa JK Saalikarika
2005a. sündindud poiste turniiril, kus saavutati 8. koht.

Esimesed kaks mängu olid väga rabedad. Oli näha, et poistel oli see esimeseks turniiriks. Oldi väga närvilised ja ärevus oli sees.

Ajapikku mäng paranes ning kolmandas mängus Raplamaa JK vastu suudeti endast maksimum välja pigistada, kui võideldi mehiselt ja toimetati väljakul nagu üks meeskond seda tegema peab.

Neljandas ja viiendas mängus oli selgelt tunda, et poisid olid väsinud. kadus keskendumine ja tulid elementaarsed lohakusvead sisse. Viimases kohtumises võeti taas end kokku ning lõpetati turniir väärikalt, kus näidati turniiri parimat mängu, kahjuks tuli mängujärgsete penaltite tõttu Harju JK Peetri vastu alla vanduda.

Peatreener Urmas Hepner: “Poisid olid tublid esimese turniiri kohta. Oli näha, et ärevus oli sees ja mingi hetk hakkas väsimus võimust võtma. Tase oli meie jaoks ka päris tugev, et peaaegu igas elemendis jäime alla vastasele. Aga oleme kogemuse võrra rikkamad ning on kuhu areneda ja mille nimel tööd teha! ”

Tulemused:

Rakvere Jk tarvas Kollane – JK Volta 2:0
Tabasalu JK Valge – JK Volta 5:0
Raplamaa JK Punane – JK Volta 1:0
Rakvere JK tarvas Must – JK Volta 6:1 V: Timofei Tihhomirov
Raplamaa JK Punane – JK Volta 3:0
Harju JK Peetri – JK Volta 0:0(pen. 2:1)

Koosseis: Andres Aarelo, Nikita Tihhomirov, Damian Tšilingarašvili, Martin Vilotsev, Aleksander Morozov, Alexey Paal, Timofei Tihhomirov, Tristan Vertmann, Oliver Sulg.

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg