Volta`05 kaotas põnevas mängus Saku Sportingule

Meie 2005a. ja hiljem sündinud vanusegrupp tegi täna avapaugu sõpruskohtumistega,
kahjuks tuli põnevas mängus alla tiimikas_vvanduda Saku Sportingule 7:10(2:9). Meie poolt oli täpsed Maksim Aparin ja Timofei Tihhomirov kahel puhul ning korra olid täpsed Aleksey Paal, Stanislav Volkov ja Artur Bujanov.

Nagu iga algus on raske siis oli meie poiste mäng ka selline,et alguses ei tulnud väga miski välja ning mida aeg edasi seda paremini meil asjad sujuma hakkasid. Kokkuvõtvalt öeldes oli mäng mõnusalt põnev ning iluväravaid löödi mõlema meeskonna esituses.

Meie mängu võib kokku võtta selliselt: alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama!

Peatreener Urmas Hepner: “Nagu ütlesin poistele peale mängu riietusruumis, et olen väga rahul mänguga. Eriti olen rahul teise poolajaga mille võitsime 5:1. Poistele eriti suur kiitus selle, et nad mängisid väga hingestatult ja näitasid neile läheb korda JK Volta. Nüüd aga tuleb kõvasti trenni teha, et siis taaskord oma võimeid kellegiga mõõta.”

Põhja-Tallinna JK Volta’05 – Saku Sporting’05 7:10(2:9)
Timofei Tihhomirov (2), Aparin (2), Paal, Bujanov, Volkov – …

Koosseis: Andres Aarelo, Damian Tšilingarašvili, Oliver Sulg, Timofei Tihhomirov, Maksim Aparin, Nikita Tihhomirov, Tristan Vertmann, Aleksander Morozov, Artur Bujanov, Alexey Paal, Martin Vilotsev, David Mokejev, Mikk Mägi, Stanislav Volkov.

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg

JK VOLTA – SÄRTSU TÄIS JALGPALLIKLUBI.