Volta U13 võitis Reval Cupi

Põhja-Tallinna JK Volta U13 võistkond võitis nädalavahetusel toimunud Reval Cupi.
Märkimisväärne on see, et meie noored pallivõlurid lõid turniiri jooksul 12 väravat ning suutsid oma värava puutumatuna hoida.

Turniiri alustasime ülekaaluka 7-0 võiduga JK Tallinna Kalevi üle. Suutusime kohe alguses oma mängu peale suruda ja olukorrad ära lahendada.

Teises kohtumises alistasime väga raskes mängus FC Flora kolmandat võistkonna 2:0. Mängu saatuse otsustasid kaks perfektset kauglööki Timofei Tihhomirovillt ja Alik Vinogradovilt.

Kolmandas mängus olime taaskord vastasest üle, kuid kripeldama jääb see, et mängu ainult 3:0 võitsime. Olukordi oli meil piisavalt, et sarnaselt avamänguga 6-7 väravat lüüa.

Turniiri viimases mängus kohtusime JK Tabasalu 2004. aastal sündinud tüdrukute võistkonnaga, kus väravad jäid löömata mõlemal võistkonnal ja mäng lõppes 0:0. Kohtumine kulges peaasjalikult meie värava lähistel, kuid meilgi olid mõned momendid kuid sedapuhku väravat lüüa me ei suutnud.  Igati kena lõpp suurepärasele turniirile!

Abitreener Frank Sumberg: “Oli hea proov enne algavat hooaega. Said lõpuks mängida seda võistlusmomenti selles formatsioonis, millega hooajal liigat mängima hakkame. Kuna osaleme ka veel ühel rahvusvahelisel turniiril enne hooaja algust, siis siit on väga hea emotsiooniga sinna järgmine nädal minna.”

Tulemused:
Põhja-Tallinna JK Volta – JK Tallinna Kalev 7:0 V: T.Tihhomirov (3), Sulg (2), Saliste, Vinogradov
Põhja-Tallinna JK Volta – FC Flora III 2:0 V: T.Tihhomirov, Vinogradov
Põhja-Tallinna JK Volta – JK Tabasalu 3:0 V: Tšilingarašvili, Saliste, Vinogradov
Põhja-Tallinna JK Volta –  JK Tabasalu tüdrukud’04 0:0
Koosseis: Georgi Filjajev, Andrei Vesselov, Damian Tšilingarašvili, Roman Hansing, Nikita Tihhomirov, Eduard Žutšenja, Tristan Vertmann, Daniil Polishchuk, Stanislav Volkov, Alik Vinogradov, Robert Kuptsov, Oliver Sulg, Simo Saliste, Timofei Tihhomirov.

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg