Volta U13 osales rahvusvahelisel turniiril Saku Spring Cup’18

Põhja-Tallinna JK Volta U13 osales Sõle Jalgpallihallis läinud nädalavahetusel 3-päevasel
rahvusvahelisel turniiril. Turniiril saavutati kolm võitu, üks viik ja kaks kaotust, mis andis lõppkohaks seitsmenda koha.

Alagrupimängud tõid kaasa erinevaid emotsioone

Põhja-Tallinna JK Volta – Raplamaa JK 0:2

Mäng oli enamvähem võrdne. Vastane oli tehniliselt parem ning suutis oma võimalused realiseerida, meie kahjuks mitte.

Põhja-Tallinna JK Volta – FC Tiigrid 0:6

Siin ei ole midagi öelda. Vastane mitmeid  aastaid kokku mänginud. Olid üle nii tehniliselt, kogemuselt, kordinatsioonilt, kahjuks siin varianti ei olnud.

Põhja-Tallinna JK Volta – JK Laagri HK/AMJK 5:0
T.Tihhomirov(2), Saliste, Tšilingarašvili, Paal

Teine päev algas väga positiivse tooniga. Meil oli päeva esimene mäng ka. Et ju meie posiid olid öösel paremini maganud ja olid mänguks igati
valmis. Mulle meeldis, et me kasutasime oma võimalused suhteliselt 100% ära. Mängiti julgelt ja kindlalt ja siit on hea päevale edasi minna.

Põhja-Tallinna JK Volta – JK Tabasalu 2004 tüdrukud 0:0

No oli teada, et siit tuleb tasavägine andmine. Eelmine turniir ka võitluslik 0:0 viik tuli ja seekord siis taas. Võrreldes eelmise korraga mängisime isegi kaitsefaasis teravamalt. Kahju, et oma kahte 100% võimalust ära ei löönud. Aga poistel hea kogemus endast 2 aastat suuremate ja vanemate tüdrukutega kiiruses ja oskustes rinda pista.

Põhja-Tallinna JK Volta – EPS Valkoinen 3:2
Paal, Žutšenja, Shelest – …

Poistel esimene välismaa klubi vastu mäng. Urmase ja minu motivatsiooni kõne oli piisavalt hea, et tuleb ikkagi säru anda. Eks olles vaadanud soomlaste mängu, arvasin, et siin head nahka ei tule, aga poisid üllatasid ja võitlesid lõpuni. Närvipinget oli lõpuni. Väga oluline võit poistele. Kokkuvõttes igati vinge võrdne lahing.

Kohamängus alistati kindlalt JK Tabasalu eakaaslased

Põhja-Tallinna JK Volta – JK Tabasalu 4:0
T.Tihhomirov, Kononukha, Tšilingarašvili, omavärav

Turniiri viimane mäng. Poisid läksid väärikalt turniiri lõpetama ja said hakkama, olime vastasest paremad ning auväärt 7. koht meie oma.

Abitreener Frank Sumberg: “Tuleb turniiriga rahule jääda. Saime võidurõõme tunda rohkem kui kaotusekibedust. Eriti meeldis just võit soomlaste üle. Oli näha ,et poistele tegi see ka head meelt. Kripeldama jääb see, et FC Tiigrid tulid teisel päeval nõrgema koosseisuga kohale, mis andis teistele eelise ning Tabasalu tüdrukud, selle ära kasutasidki. Vastasel juhul oleksime saanud kohamängu mängida Tampere Ilvese vastu, oleks poistel taas üks tugev kogemus juures olnud, aga läks nii. ”

Koosseis: Georgi Filjajev, Nikita Tihhomirov, Damian Tšilingarašvili, Stanislav Volkov, Daniil Polishchuk, Robert Kuptsov, Roman Hansing, Aleksandr Souvorov, Oliver Sulg, Aleksander Santašev, Eduard Žutšenja, Igor Oleškevitš, Yaroslav Kononukha, Nikita Bondar, Simo Saliste, Tristan Vertmann, Konstatin Shelest, Alik Vinogradov, Timofei Tihhomirov, Alexey Paal.

Treenerid: Urmas Hepner, Frank Sumberg