Volta U13 mängis edukalt Vilnius BFA Cup’l

Põhja-Tallinna JK Volta U13 võistkond osales oma esimesel välisturniiril Vilniuses BFA Cup 2019, mis oli
ka ühtlasi klubi täitsa esimeseks välisturniiriks meie noortevõistkondadele. B-tasemel turniiril kohti välja ei mängitud, kuid Leedus saavutati 4 võitu ja üks mäng lõppes kaotusega.

“Esimesel päeval oli raske kohaneda mängudel, kuna terve olime sõitnud aga poisid näitasid iseloomu ja võitsid kaks mängu. Teisel päeval olid poisi märksa rohkem mängudeks kohe hommikust saati valmis ja võideti üks mängu ülekaalukalt. Paraku teine mäng oli väga raske, kuna mängisime ühe parima Leedu klubi vastu ja tuli vastu võtta mõru üheväravaline kaotus. Kolmandas päeval aga mängisime juba pingevabalt ja katsetasime erinevaid skeeme ja lõpuks suudeti ka peale rasket algust võita.  Kokkuvõttes turniir täitis eesmärki, kasvasime turniiri jooksul meeskonnana märkatavalt ning siit on hea edasi minna uute väljakutsete poole, “analüüsis turniiri peatreener Vladimir Batanov.

Tulemused:
BFA-2 – JK Volta 1:2
JK Volta – FK Granitas 9:0
BFA-3 – JK Volta 0:8
FA Žalgirietis – JK Volta 2:1
TFA – JK Volta 2:3

Koosseis: Julius Nork (VV), Denis Zhuravlev, Kristjan Aasa, Georg Novak, Aleks Tšernjagin, Stepan Bondar, Arp Andreas Kaup, Gleb Alsevski, Nikita Rubinshteyn, Aleksander Santašev.

Treenerid: Vladimir Batanov, Artur Vladõtšenko