Volta esindusmeeskonna esimene võit võõral väljakul

Põhja-Tallinna JK Volta teenis oma esimese võõrsilvõidu, alistades Wismari
staadionil tänu viima
se sekundi penaltile Pirita JK Reliikvia 3:2.

 

Alles teist korda võõrsil mänginud voltalaste esimese värava Reliikvia võrku lõi peaga Janek Remmelgas. Teise lõi Alen Stepanjan, kes saatis trahvikastist palli tagumisse nurka. Otsustav tabamus sündis penaltist. Reliikvia treener Priit Simson ihkas silmnähtavalt Tarmo Rüütlile ära teha, aga see tal ei õnnestunud.

Poolkaitsja Ian-Erik Valge sõnul on meeskond koduses Sõle hallis paremat minekut näidanud. „Meid on suure Sõle väljakuga ära hellitatud, seal on ulmehead tingimused. Wismari on ikka väga kehv, kuigi Eesti mõistes okei väljak. Tundub, et võõrsil kohanemine oli raske. Kodus mängime paremini ja loogilisemalt, võõrsil aga rabedalt ja kokkumäng ei ole nii hea,“ kommenteeris Valge.

„Vastased olid suured mehed ja jõudsid kogu aeg kehasse tulla, kuna väljak on väike, see segas mänguehitust. Esimesed puuted olid kohati kehvad. Jätsime võimalusi löömata ka, oleksime võinud kohe alguses paar kotti ära lüüa ja mängu ära otsustada,“ jätkas Valge.

„Aga kõigele halvale vaatamata pingutasime viimase sekundini ja suutsime ikkagi võita. Publikule ei olnud mäng kindlasti huvitav, tahaks palju paremini mängida.“

Volta tõusis tänu võidule Reliikviast mööda ja võttis III liiga põhja piirkonnas sisse teise koha. Liidril JK Retrol, kus mängib meie peatreener Rüütli, on ühe enampeetud mängu juures viis punkti rohkem.

Järgmises kohtumises võõrustab Volta justnimelt Retrot. Põnev mäng toimub pühapäeval, 21. mail kell 14.00 Sõle väljakul.

Pirita JK Reliikvia – Põhja-Tallinna JK Volta 2:3(1:0)
Remmelgas, Stepanjan, Valge – …

Koosseis: Kermo Nava, Roman Agruzov, Karl Karimõisa, Egert Heintare, Hans-Kristjan Aasma, Janek Remmelgas, Teet Kallaste, Innocent Kaduna(Daniil Kulagin), Vladislav Iljin, Ian-Erik Valge, Alen Stepanjan.

Pingil: Daniil Kulagin, Juri Holvason

Treenerid: Tarmo Rüütli, Urmas Hepner