Põhja-Tallinna JK Volta U10 mängis esimesel etapil igati tublilt

Põhja-Tallinna JK Volta korraldas U10 EJL turniiridesarja esimest etappi, kus kodumurul
suutsid meie noored pallivõlurid kolmest mängust ühe viigi ja kaks kaotust saavutada.Turniirist võtsid osa neli võistkonda: Põhja-Tallinna JK Volta, Rakvere JK Tarvas, Raplamaa JK Rapla ja Raplamaa JK Märjamaa.

Põhja-Tallinna JK Volta – Raplamaa JK Rapla 1:1
Melnikov – …

Peatreener Aleksei Naariste: “Oli väga palju rünnakuid ja mitmeid löögivõimalusi, kuid kahjuks suutsime lüüa ainult ühe värava. Lapsed olid väga tublid, et nii sihikindlalt vastaste väravat ründasid ja treenerid said nüüd mõtteainet, mida trennis rohkem harjutama peab, et rünnakud ka väravatega lõppeksid.”

Põhja-Tallinna JK Volta – Rakvere JK Tarvas 0:3

Peatreener Aleksei Naariste: “Tunda oli väikest väsimust ja keskendumine mängule nõrgenes.”

Põhja-Tallinna JK Volta – Raplamaa JK Märjamaa 3:5
Melnikov 2, Pchela – …

Peatreener Aleksei Naariste: “Kolmandaks mänguks energia järsku tuli tagasi. Mäng oli võrdeline, aga väravaid järjest lasime ainult meie. Laste kiituseks jätkasid nad mängimise oma lõbuks edasi ja teine poolaeg lõid väravaid juba nemad.”

Peatreener Aleksei Naariste võttis turniiri kokku enesekriitiliselt: “Olen väga rahul laste mängimisega. Nüüd treenerid peavad eeskuju võtma ja aitama treeningutel laste sooritused parandada, et järgmises voorus mängust lõbu saamine oleks veelgi paremini realiseeritud.”

Koosseis: Igor Rozhdestvenskiy, Albert Tõnisson, Aleksandr Jefremov, Alina Rubinshteyn, Artjom Iljin, Artjom Melnikov, Laur Tamm, Nikita Pchela, Rainer Uudeküll, Vladimirs Solovovs.