Nädalavahetusel olid võistlustules U10 ja U13

Põhja-Tallinna JK  Volta noortevõistkondadest olid mängimas läinud nädalavahetusel U13,
kes kaotas  FC Kosele 0:3 ning U10 tegi FC Flora-ga 4:4 viiki.


U13 kaotas mängu Kosel

Hooaja eelviimases mängus tuli alla vanduda FC Kosele, kellele ka kodumängus häviti. Voltakatele tegi mängu raskeks harjumatult krobeline väljak.  U13 mängib oma pika hooaja viimase mängu Vasalemma JK vastu laupäeval kell 11:00 Sõle Jalgpallihallis.

Abitreener Frank Sumberg: “Raske mäng oli! Meil oli 4 väga olulist mängumeest puudu. See tekitas suure murekoha kaitsefaasis. Väljak oli ka küllaltki kaootiline. Muruplats on meie poistel kirstunael olnud see hooaeg ja nii ka täna. Loodame, et pooled poisid kes täna haiguse tõttu puudusid on hooaja viimaseks mänguks terved ning saame hooaja väärikalt lõpetada. “

FC Kose U13 – Põhja-Tallinna JK Volta U13 3:0(2:0)

Koosseis: Andres Aarelo, Mikk Mägi, Andrei Vesselov, Aleksandr Souvorov, Roman Hansing,  Ivan Krupennikov, Stanislav Volkov, Aleksander Santašev, Alexey Paal, Tristan Vertmann, Oliver Sulg, Alik Vinogradov.

U10 viigistas Floraga

Volta U10 näitas head ründemängu, kuid võideldi 4:4 viik välja Flora-ga. Voltakate poolt olid  resultatiivsed Artjom Melnikov kahel puhul, korra olid täpsed Sam Rebenkov ja Fjodor Golovatski.

Peatreener Aleksei Naariste: “Mänguga väga rahul ning  eriti head meelt  teeb see, et taaskord suutsime Florale 4 väravat lüüa. ”

FC Flora Must U10 – Põhja-Tallinna JK Volta U10 4:4
… – Melnikov(2), Rebenkov, Golovatski

Koosseis: Aleksandr Jefremov, Artemii Nikolaevski, Artjom Iljin, Artjom Melnikov, Fjodor Golovatski, Igor Rozhdestvenskiy, Kevin Kuning, Laur Tamm, Milan Nadjibi, Nikita Pchela, Sam Rebenkov.