NÄDALA KOKKUVÕTE | U13 võitis liigatiitli, U12 pronksise autasu ja duubel hõbeda.

Nädalavahetusel toimusid noorteklassides viimase vooru mängud, mille tagajärjel pandi paika liigade
paremusjärjestused. Volta U13 kindlustas liigatiitlija U12 teenis pronksmedalid ning täiskasvanutes lõpetasid liigahooaja duubelmeeskond hõbedase autasuga, kolmas meeskond platseerus IV liigas 6. tabelireal ja  naiskond saavutas II liigas 7. koha. Esindusmeeskonnal on veel liigas kaks mängu pidada ja liigavõit on käega katsutav.

Esindusmeeskond võttis ülekaaluka 5:1 võidu Raasiku FC Jokeri vastu, meie poolelt tegi kahe penalti teol hat-tricki Princewill Ani ning korra olid täpsed noortetreenerid Aleksei Naariste penaltist ja Karl Karimõisa lõpetas ilusa kombinatsiooni väravaga.  Jäänud on veel kaks kodumängu Kohtla-Järve JK Järve duubelmeeskonnaga ja JK Sillamäe Kaleviga, kuid neist mängudest võetakse maksimum punktid siis võidetakse II liiga põhi/ida tsoon, mis päädib pääsuga ELB-sse.

Edukas oli ka läinud nädalavahetusel duubelmeeskond, kes võitis Rummu Dünamot 4:1,  väravate eest hoolitsesid Artur Vladõtsenko, Timo Huttunen, Rando Hallkivi ja Juri Holvason. Duubemeeskonda ootavad ees II liiga üleminekumängud, esimene vastane loobusmängudest ja seega saadi nn teise ringi, kus astub vastu II liiga lääs/lõuna 12. kohale platseerunud võistkond(mängud peetakse (4.11 ja 11.11).

Kolmas meeskond pidas oma hooaja viimase liigamängu, kus viigistati Tallinna Depooga 1:1, voltakate eest skooris Juri Holvason.

Naiskond kaotas Tartu Tammeka duubelnaiskonnale 0:4.

Põhja-Tallinna JK Volta U13 võitis hooaja viimases mängus FC Flora III võistkonda 6:0, mis tagas ka võistkonnale liigatiitli. Võidumängus lõi kaks väravat Damian Tšilingarasvili ning korra olid veel täpsed Alexey Paal, Timofei Tihhomirov, Nikita Bondar ja Oliver Sulg.

JK Volta U12 võitis oma viimases mängus Saku Sportingu Valge 3:2, väravaid lõid Stepan Bondar, Nikita Rubinshteyn ja Aleks Tšernjagin.  U12 saavutas liigas pronksmedalid.