NÄDALA KOKKUVÕTE | Täiskasvanutel kehva nädal, U13 jätkas head minekut

Põhja-Tallinna JK Volta võistkonnad oli peaasjalikult kõik võistlutules, täiskasvanutel väga roosiline
nädalavahetus polnud ning noortevõistkondadest näitas tulemuslikku mängu U13.

Esindusmeeskond jätkas liigahooaega ilmetu 1:1 viigiga, Evgeny Bnatov oli voltakate väravaautor. Esindus peab järgmise mängu  kodusel Sõle Jalgpallihallis laupäeval 25dal augustil kell 18:00, kus on vastaseks Tartu JK Welco duubelmeeskond.

Hooaja kolmanda kaotuse sai duubelmeeskond, kui häviti Kohilas kohalikule Püsivusele 1:2, voltakate värava eest hoolitses Tarmo Huttunen.

Kolmas meeskond jätkas oma liigateekonda järjekokrdse viigiga, mis oli sedapuhku juba viies. Lasnamäe spordikeskuse kunstmuruväljakul mängiti 3:3 viiki Pakri Alexela võistkonna vastu, väravad lõid kahel puhul Dmitri Grigorjev ja korra oli täpne Hendrik Kaljujärv.

Naiskond pidas oma sügisringi päris esimese kodumängu, kus tuli alla vanduda Kohtla-Järve Jk Järvelt 0:2

Tihe nädal oli U13 võistkonnal,  kes pidas kaks  mängu ja võttis kaks ülekaalukat võitu.  Neljapäeval võideti kodumängus Tabasalu JK eakaaslasi 12:0, meie poolelt tegid hat-tricki Alik Vinogradov ja Eduard Žutsenja ning korra sahistasid võrku Timofei Tihhomirov,  Nikita Bondar, Simo Salliste, Damian Tšilingarashvili ja üks värav sündis vastaste omaväravast.

Pühapäeval suudeti võita võõral väljakul Viimsi MRJK III võistkonda skooriga 7:1, voltakate poolt lõid kaks väravat Eduard Žutsenja ja Damian Tšilingarashvili ning korra saatis palli väravasse Alik Vinogradov ja taaskord üks värav sündis vastaste omaväravast.

JK Volta U12 alustas sügisringi kaotusega, kui Saue JK vastu tuli kaotus vastu võtta numbritega 3-7, väravate eest hoolitses kahel korral Aleks Tšernjagin ning korra oli täpne Stepan Bondar.

Hooaja teist poolt alustas ka meie U11 võistkond, kes kaotas Tabasalus kohalikule Jalgpalliklubile 1:4, head mängu näidanud voltakate värava lõi Sam Rebenkov.