NÄDALA KOKKUVÕTE | Möödunud nädalal kogeti nii rõõmu pakkuvaid võite, kui ka tuska tekitavaid kaotusi

Põhja-Tallinna JK Volta võistkonnad olid eelmisel nädalal igati usinad ning peeti
palju liigamänge, kust nopiti nii õpetalike kaotusi kui ka vahvaid võite.

Esindusmeeskond saavutas peale kahemängulist kaotuseseeriat taaskord liigas võidu ja sedapuhku ülekaaluka 5:0 võidu FC Santose duubelmeeskonna üle. Voltakate poolt olid täpsed kahel korral nii Princewill Ani kui ka Aleksei Naariste ning korra sahistas pealöögist võrku Silver Räämet.

Duubelmeeskond sõitis järjekordseks liigamänguks Keilasse külla kohalikule Jalgpalliklubile ja võeti üpriski kindel 3:0 võit, Timo Huttunen lõi kaks väravat ja vennaraas Tarmo panustas võitu ühe väravaga.

JK Volta kolmas meeskond tegi laupäeva võitlusliku 3:3 viigi Maardu Unitedi duubelmeeskonna vastu, Hendrik Kaljujärv lõi kaks väravat ja debütant Henry Järve realiseeris nurgalöögijärgse olukorra väravaks.

Naiskond pidi taaskord kaotuse vastu võtma, kui Wismari staadionil jäädi alla Tallinna JK Legionile 0:3.

JK Volta noorte rahvaliiga võistkond pidas maha esimese lahingu, kui kaotati üpris võrdses mängus 5-8 Nõmme Kaljule. Meie poolelt lõid kaks väravat nii Martin Soldatov kui ka Marcus Raamat ning korra oli edukas ka Dmitri Vinogradov.

JK Volta U13 jätkas head hoogu liigas, kui võideti 6:1 võõral väljakul FC Levadia Valget võistkonda, hat-trickiga sai hakkama Alexey Paal, korras suutsid palli väravasse saata Stanislav Volkov, Oliver Sulg ja Simo Saliste.

JK Volta U12 võitis liiga suurfavoriiti Tallinna Kalev Sinist võistkonda peale tulist võitlust 3:2.

Põhja-Tallinna JK Volta U11 pidas oma kolmanda liigamängu, kuid sedapuhku tuli JK Vasalemmale alla vanduda.

JK Volta U9 võistkond pidas maha oma esimese turniiri, kui Viimsi MRJK korraldatud turniirilt hangiti kogemusi ja harjutati väravalöömiskunsti.

Tulemused: :
JK Volta – MRJK II 1:2
JK Volta – MRJK IV 3:5
JK Volta – Saue JK 2:5