NÄDALA KOKKUVÕTE | Edukas nädal oli nii täiskasvanutel kui ka lastevõistkondadel

Põhja-Tallinna JK Volta võistkonnad olid taaskord aktiivselt võistlemas ning ilmselgelt
tõi see kaasa rohkem võite kui kaotusi. 


Esindusmeeskond
võitis peale rasket algust Maardu Unitedi 6:2. Vastased küll läksid peale meie halba algust 2:0 juhtima, kuid siis vastasime kuue järjestikuse väravaga. Resultatiivsed olid Princewill Ani kahel korral ning jala said valgeks veel Daniil Kulagin, Jarmo Ahjupera, Evgeny Bnatov ja Egert Urva.

Duubelmeeskond võitis Haapsalut 6:3, väravate eest hoolitsesid Timo Huttunen ja Eduard Ovsijenko kahel korral ning korra olid täpsed Teet Kallaste ja Tanel Joala.

Kolmas meeskond pidas laupäeval põrgukuumuses 2:2 viigi Tallinna Depooga, väravate eest hoolitsesid meie poolelt Mihkel Eimla ja Karl-Erik Puolokainen.

Naiskonnal tuli võta karm 0:9 kaotus liigas esikohta jagava Paide Linnanaiskond Tapa käest.

JK Volta noorte rahvaliiga võistkond võttis oma esimese võidu kui 3:1 alistati Nõmme Kalju võistkond. Meie poolelt panustasid võitu Alexandros Krenštrauch, Martin Soldatov ja Marcus Raamat.

JK Volta U13 võitis järjekordses liigamängus FC Araratti 2:1, väravate eest hoolitses keskväljal mänginud Tristan Vertmann ning üks värav sündis ka vastaste omaväravast.

JK Volta U12 võitis liigas juba neljanda võidu numbritega 6:1, kui alistati võõral väljakul FC Levadia Valge võistkond.

JK Volta U11 võistkond pidas maha järjekordse liigamängu, sedapuhku tuli allavanduda 3:7 FCI Tallinnale. Mäng oli meie poolt kõikuv, kui suutsime keskendunult mängida siis tulid meil asjad kenasti välja. Väravate eest hoolitsesid Sam Rebenkov kahel korral ning korra oli täpne ka Fjodor Golovatski

JK Volta U10 osales esimesel etapil suhteliselt edukalt, kus kogeti nii võidurõõmu, viiki kui ka korra tuli kaotusekibedust tunda.

Tulemused:
JK Volta – FC MRJK 1:1
JK Volta – FC Levadia 3:0
JK Volta – JK Kuusalu Kalev 1:4