JK Volta saab uue presidendi

Täna toimunud Põhja-Tallinna JK Volta korralisel üldkoosolekul otsustati klubi
presidendi Raimond Kaljulaidi soovil tema ametiaega mitte pikendada ning valida klubile uus president.

Raimond Kaljulaid tõdes, et tema mittejätkamise põhjuseks on ühest küljest suur töökoormus linnaosa vanemana ning teisalt ei soovi ta linnaosa juhina mistahes moel sattuda huvide konflikti.

„Ühelt poolt oleme linnaosas käivitamas mitmeid olulisi projekte ja algatusi, mis nõuavad minu täit tähelepanu. Volta on samal ajal selgelt muutumas tugevaks kogukonnaklubiks ning Tallinnas tegutsevale spordiühingule on paratamatult oluline suhe linnaga ning huvi linnapoolse rahastuse, linna spordibaaside kasutamise vastu ja nii edasi. Ametnikuna võib siin tekkida huvide konflikt ja tark on see välistada,” ütles Kaljulaid.

Kaljulaid lisas, et on väga rahul aasta jooksul toimunud arenguga: „Nägin oma rolli klubi tegevuse käivitamisel kaasa aitajana. Oleme koostöös klubi sekretariaadiga muutnud klubi kohalikus kogukonnas oluliseks partneriks ja kaasanud klubisse ligi 300 erinevas vanuses inimest. Klubi on saanud tugeva vundamendi ning nüüd on hea anda klubi presidendiamet uuele inimesele, et viia JK Volta veelgi kõrgemale tasemele. Mina usun, et Volta klubi esindusmeeskond mängib tulevikus juba ka kõrgliigas.“

JK Volta juhatuse esimees Raimo Nõu ütles, et Raimondi panus klubi arengusse oli väga suur. „Tegevust alustades kutsusime tegelikult mitmeid inimesi meile presidendiks, kuid kellelgi ei olnud meisse usku,“ ütles Nõu. „Raimond pakkus meile aga väga suurt moraalset tuge ja süstis kindlust oma plaanide elluviimisel. Oleme talle väga tänulikud senise toetuse eest ning loodame teda edaspidigi meie üritustel ja mängudel näha.“

JK Volta üldkoosolek vaatas läbi ka tänavuse hooaja kalendri ja eriürituste plaani, kinnitas eelmise aasta finantsnäitajad ning otsustas korraldada kuu aja pärast uue koosoleku, et siis ametisse nimetada uus president.