JK Volta III alustas aastat võidukalt

Põhja-Tallinna JK Volta kolmas meeskond pidas maha oma esimese hooajaeelse sõprusmängu
ning võeti raske 3:2 võit, väravate eest hoolitsesid Gerd Ärsis, Juri Holvason ning kolmas värav tuli vastaste omavärava näol, kui Krister Kuusik sooritas krossi värava ette.

Peatreener Märt Vassiljev: “Esimesel poolajal suutsime mängu kontrollida, kuid teisel poolajal kadus keskelt kompaktsus ja Eston Villa duubli rünnak järgnes rünnakule, kuid pidasime vastu. Avapoolajal mängisid peaasjalikult ka eelmisel hooajal trennis või mängudel käinud mängijad, kuid teisel poolajal oli palju uusi ja noori mängijaid, mistõttu ka mäng palju rohkem kõikuvam oli. Üldplaanis võib rahule jääda ning taaskord saame oma võimeid testida, kui Sõle Jalgpallihallis 27. jaanuaril kell 19:00 astub vastu meile FC Tallinna Wolves.”

FC Eston Villa II – JK Volta III 2:3(0:1)
… – Ärsis, Holvason, vastaste ov

Koosseis: Martin Uusküla, Denis Rostsin, Juri Holvason, Evgeny Spiridonov, Mattias Lill, Artur Vladõtsenko, Pärtel Tani, Andres Lang, Richard Triibmann, Gerd Ärsis, Daniil Vnukov.

Teisel poolajal sekkusid vahetusest: Gerd Veeber, Mark Kozlovski, Krister Kuusik, Ilja Antonov, Aleksei Filjanin, Artur Rakotsa, Jaan Punga, Daniel Änkilä.