Duubelmeeskond alustab II liiga hooaega Maardus

Põhja-Tallinna JK Volta duubelmeeskond alustab sel reedel oma liigahooaega, kui ristatakse piigid
Maardu Linnameeskonna teise võistkonnaga kell 19 Maardu kunstmuruväljakul.

Duubelmeeskond tõusis läbi üleminekumängude teise liigasse, kus eelmise aastal ka esindusmeeskond mängis ja liigat võites pääsu kõrgemale teenis ehk Esiliiga B-tasandile.

Duubelmeeskonna koosseis on erinevalt esindusmeeskonnast vähem muutusi läbi teinud. Lisandunud on palju perspektiivikaid noori: Siim Salmi(FC Levadia), Stefan Põllo(FC Toompea), Joosep Isotamm(Nõmme FC Kalju), Richard Triibmann(FC Levadia), Krister Kuusik(FC Flora) ja Daniel Alexander Änkilä(FC Flora) on ühed vähesed nimed. Sammu tagasi tegi Evgeny Spiridonov, kes otsustas esindusmeeskonnast taanduda. Oma panuse meeskonna edusse annavad ka eelmisel hooajal esindusmeeskonnas juhtrolli kandnud noortetreenerid Aleksei Naariste ja Artur Vladõtsenko.

„Ettevalmistus on sujunud täitsa kenasti ning sellest tulenevalt, et mõlemad meeskonnad mängivad kõrgemal liigas on ka treeningutesse tõsisemalt suhtutud. Pea iga treening on kohal olnud 25-30 mängijat, vahest isegi rohkem ning nagu esindus –ja noortevõistkondadel siis meil ka, et kvaliteetsemat tööd teha tuleb aegajalt väljakust puudu, “ analüüsis hooaja ettevalmistust peatreener Märt Vassiljev

Nagu eelnevalt juttu siis duubelmeeskonda on tulnud juurde noori perspektiivikaid mängijaid, kuid lahkunuid on ka, kes siis ebasoosivate treeningaegade tõttu(Sõle Jalgpallihallis ei tohi enne 20:30 täiskasvanud trenni teha) või siis eraelulised asjad on takistanud jalgpalliga tegeleda.

Olenemata sellest, et peame kõik trennid tegema suhteliselt õhtul siis on meie juurde tee leidnud muudest klubidest mängijad, keda meelitavad tingimused mida Sõle Jalgpallihall pakub.

„Hooajale läheme vastu väga lootusrikkalt mõlema võistkonnaga, kuna näen võrreldes eelmise hooajaga korralikku edasiminekut paljudes mängijates nii duublis kui kolmanda meeskonnas. Kui eelmisel hooajal oli duubelmeeskond väga õhukese koosseisuga ja pidime tihtilugu paluma abi esindusmeeskonnast, kes ka meid aitasid mehiselt mitmetes mängudes siis sel hooajal sellist vajadust otseselt pole, kuid kindlasti jääb duubli rolliks ka see et esindusmeeskonnas mitte nii olulist rolli kandnud mängijad saaksid vajalikku mänguaega, “, vaatas hooajale vastu peatreener Vassiljev.

Sõpruskohtumiste tulemused:
16.01.  JK Volta III – FC Eston Villa II(IV.N) 3:2
27.01.  JK Volta II – FC Tallinna Wolves(IV.N) 6:0
6.02.    JK Volta II – FC Eston Villa(III.N) 1:3
10.02.  JK Volta II – Saku Sporting(III.N) 1:1
26.02.  JK Volta II – Viimsi JK II(II W/S) 3:2
03.03.  JK Volta III – Pakri SK(III.W) 2:5
10.03.  JK Volta II – FC Kose(II W/S) 0:3
10.03.  JK Volta III – FC Kose(IV.S) II 5:2